Search

مشاغل مورد نیاز قبرس شمالی

مشاغل مورد نیاز در قبرس شمالی

شرایط بازار کار در قبرس شمالی چگونه است ؟

برای اقامت قبرس از طریق کار هر فرد متقاضی ابتدا بهتر است ، مشاغل مورد نیاز قبرس شمالی کدام است  ؟  شرایط بازار کار در قبرس چگونه است ؟  و وضعیت کار، اشتغال و درآمد در قبرس شمالی به چه صورت است ؟ به همین دلیل در این قسمت به این موارد خواهیم پرداخت. قبرس، همان‌طور که گفتیم، جزیره‌ای نسبتا کوچک است. محبوب‌ترین مشاغل در قبرس شمالی در بخش‌های بانکداری، گردشگری، خدماتی، تجارت دریایی و فراساحلی است. با این حال قبرس شرایط بسیار عالی برای ایجاد یک کسب و کار را هم برای نیروی کار فراهم می‌کند. همچنین نرخ بیکاری در قبرس شمالی در سال های اخیر کاملا به رو کاهش بوده است و میانگین درآمد ماهیانه نیز بین 1800 تا 2000 یورو در ماه اعلام شده است. با توجه به مطالب گفته شده می توان متوجه شد که کار در قبرس شمالی برای نیرو های خارجی بسیار مناسب است.

اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر شما در شغل و حرفه ای مشغول هستید که در لیست مشاغل مورد نیاز قبرس شمالی وجود دارد شما می توانید خیلی راحت در این کشور مشغول به کار شوید.

مشاغل مورد نیاز در قبرس شمالی چه مشاغلی هستند؟

کار و تجارت بین المللی در سال های اخیر در کشور شمالی قبرس به شدت رونق گرفته است. صنایع پیشرفته در حال حاضر توسط دولت این کشور در حال توسعه است و بخش خدماتی نیز یکی از بخش های پر مخاطب و اشتغال زاست که به آن توجه زیادی می شود. در این راستا، مشاغل مختلفی در قبرس شمالی نیاز به کارکنان دارند. یکی از مشاغل پر درآمد و مورد نظر، صنعت بیمه است که با حقوق و درآمد بالای خود، جذابیت خاص خود را دارد.

همچنین با توجه به اینکه قبرس شمالی تبدیل به مقصد گردشگری مهم در دریای مدیترانه تبدیل شده است بخش خدمات یکی از بزرگترین و اصلی ترین صنعت در حال در حال گسترش است.

  • مشاغل در حوزه آموزش
  • بیمه
  • تجارت
  • بانکداری
  • مراقبت های بهداشتی
  • مدیریت
  • ارتباطات
  • حسابداری
  • املاک و مستغلات
  • خدمات حقوقی و تجاری

مشاغلی که در بالا آمده از جمله مشاغل مورد نیاز قبرس هستند. ساخت و ساز و صنایع تولیدی و کشاورزی بخش های دیگری هستند که در لیست مشاغل مورد نیاز قبرس وجود دارند.

پر تقاضا ترین مشاغل در قبرس شمالی

به دلیل اینکه قبرس شمالی یک کشور در حال توسعه است شما با داشتن مهارت کافی در شغل و حرفه خود می توانید به راحتی شغل خود را در میان فرصت های شغلی رایج در قبرس شمالی پیدا کنید و مشغول به فعالیت شوید.

در ادامه لیستی از پر تقاضا ترین مشاغل در قبرس شمالی آمده است:

1
پرستاری
2
رشته های پزشکی
3
شغل ها مرتبط با ساختمان سازی
4
جوشکاری
5
آرایشگری
6
مهندس کامپیوتر

پرستاری در قبرس شمالی: پرستاری یکی از مشاغل مورد نیاز در قبرس شمالی است. قطعا اولین موردی که به ذهن یک پرستار می‌رسد، درآمد پرستاران در قبرس شمالی است. این موضوع به فرد کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی بهتری برای مهاجرت به قبرس شمالی داشته باشد. درآمد پرستاران در قبرس شمالی بین 10 تا 20 هزار یورو در سال است و این رقم بستگی به تجربه، سابقه و سطح آشنایی فرد با زبان انگلیسی و ترکی دارد. پرستاران با سابقه و تسلط بالاتر به زبان خارجی، به خصوص زبان ترکی، ممکن است حتی تا 30 هزار یورو درآمد داشته باشند.

 

پرستاری در قبرس شمالی

 

پزشکی در قبرس شمالی: یکی دیگر از شغل های پر تقاضا در کشور قبرس پزشکی است. می توان گفت تقریبا تمام رشته های پزشکی در این کشور مورد نیاز هستند و شغل های پر درآمد قبرس شمالی به حساب می آیند. خصوصا شغل دندان پزشکی در قبرس شمالی بسیار پر تقاضا و البته پر در آمد است.

 

دندانپزشکی در قبرس

 

شغل های مرتبط با ساختمان سازی در قبرس شمالی: با توجه به افزایش مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک ساخت و ساز در این کشور بسیار پر رونق شده است و شرکت و های بزرگ ساختمان سازی در این کشور مشغول فعالیت هستند. از این رو کار برای افرادی که در حوزه ساختمان سازی فعال هستند بسیار جذاب است شغل هایی مانند معماری در قبرس شمالی بسیار پر رونق و پر تقاضا است. جوشکاری و کابینت سازی در قبرس شمالی نیز به همین دلیل جزو مشاغل پر تقاضا هستند.

آرایگشری در قبرس شمالی: آرایشگری در قبرس جزو شغل های پردرآمد است به طوری که می توان گفت با درآمد پزشکان و معلمان برابری می کند. شما می توانید با استفاده از شرایطی که در حال حاضر در قبرس شمالی مهیا شده است با داشتن مدرک معتبر آرایشگری و مدارک هویتی جهت خروج از کشور  به راحتی ویزای قبرس شمالی را دریافت کنید و پس از آن شروع به فعالیت در شغل خود کنید. شما می توانید به کمک مدارک معتبر شغل آرایشگری در قبرس شمالی اقدام به دریافت اقامت دائم کنید و از تمام حقوق شهروندی و اجتماعی در قبرس شمالی برخوردار شوید. شرایط آرایشگری در قبرس بسیار ساده است و به راحتی می توانید از این راه اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

 

آرایشگری در قبرس

 

صنایع تولیدی و کشاورزی: همانطور که گفتیم صنایع تولیدی و کشاورزی نیز در قبرس شمالی بسیار پر رونق و پر تقاضا است. به طوری که یکی از اصلی ترین تجارت های قبرس شمالی صادرات محصولات کشاورزی است. همچنین دامداری در قبرس شمالی هم جوز شغل های مورد نیاز است.

مشاغل کامپیوتری در قبرس شمالی: در کشور قبرس، تقاضای توسعه دهندگان برنامه های کامپیوتری با حقوق ماهیانه بین 1500€ تا 2500€ (یورو) وجود دارد. شرکت هایی که از طریق پورتال اروپایی به دنبال کارمند می گردند، به دنبال دستیار حسابداران هستند. یک کارفرما حقوق ماهیانه بین 920€ تا 1050€ (یورو) را پرداخت می کند و در حال حاضر، یک کارمند نیمه وقت با حقوق ماهیانه بین 600€ الی 700€ (یورو) جذب می شود. شرکت های طراح نرم افزار نیز به دنبال کارمندان با حقوق تمام وقت بین 1500€ تا 3500€ (یورو) هستند. توسعه دهندگان نرم افزار و رشته نرم افزار در حال تأثیرگذار شدن بر جامعه کار هستند.

نرخ بیکاری در قبرس

نرخ بیکاری در قبرس شمالی بسیار پایین است و همین باعث شده تا راه اندازی کسب و کار در قبرس شمالی و کار در این کشور بسیار پر سود باشد.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت قبرس ایران سعی کردیم تا مشاغل مورد نیاز در قبرس شمالی را به شما معرفی کنیم و در مورد این مشاغل اطلاعات اندکی به شما بدهیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شانس چه کسانی در پیدا کردن کار در قبرس شمالی بالا است؟

کسانی که به زبان ترکی یا انگلیسی مسطل هستند. کسانی که مدارک معتبر تحصیلی دارند. کسانی که رزومه کاری قوی دارند.

حداقل حقوق در کشور قبرس شمالی چقدر است؟

حداقل حقوق در قبرس شمالی که توسط دولت تعیین شده است 3.800 لیر در ماه می باشد.

آیا می توان در ادارات دولتی قبرس شمالی استخدام شد؟

خیر. فقط بومی های قبرس شمالی می توانند در ادارات دولتی مشغول به کار شوند.

امکان دریافت ویزای قبرس شمالی از طریق کار وجود دارد؟

بله یکی از راه های محبوب برای مهاجرت به قبرس شمالی مهاجرت کاری است.

میانگین حقوق پرستاران در قبرس شمالی چقدر است؟

به طور میانگین پرستاران در قبر شمالی مبلغی حدود 18 هزار یورو در ماه دریات می کنند.

سرمایه گذاری امن

Infinity

Infinity

پروژه Infinity ـ اقتصادی با منظره دریا شروع قیمت از 137,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

aloha

Aloha

ریزورت ساحلی Aloha- آپارتمان و ویلاهای لوکس شروع قیمت از 175,945 پوند دریافت مشاوره رایگان

42

mediterra

پروژه mediterra : زندگی مدیترانه‌ای پایدار در آلسانجاک گیرنه شروع قیمت از 330,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

Site 23

orchard

پروژه Orchard : پروژه ای لوکس در قبرس شمالی شروع قیمت از 104,000 پوند دریافت مشاوره رایگان  

Habitat

Habitat

پروژه Habitat: آرامشبخش مانند اسن تپه قبرس شمالی شروع قیمت از 105,950 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه تاریخ تحویل پروژه: اواسط سال ۲۰۲۷…

Grand Sapphire Blu 1

Grand Sapphire Blu

پروژه Grand Sapphire Blu: سرمایه گذاری ای پر سود و امن شروع قیمت از 87,900 پوند دریافت مشاوره رایگان اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه معرفی پروژه: پروژه Grand Sapphire…

واحد ها 1

grand-sapphire

پروژه Grand Sapphire – یک زندگی ۷ ستاره شروع قیمت از 59,500 پوند دریافت مشاوره رایگان صفحه اصلی 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای…

5 1

Elysium2

پروژه آپارتمانی الیسیوم 2 – محدوده لانگ بیچ اسکله شروع قیمت از 95,000 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای پروژه…

Villa 11 Mart 37 Foto

phuket

پوکت قبرس شمالی – خانه ای جدید سبک زندگی جدید شروع قیمت از 104,500 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت در نظر گرفته…

U A DSC00406 Pano

edelweise

edelweise – زندگی ای شاد در خانه ای زیبا شروع قیمت از ۵۶,۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای…

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها