Search

ثبت شرکت در قبرس شمالی

همیشه راه اندازی یک کسب و کار برای افرادیک کار دشوار بوده و هست و تا به سرانجام رسیدن راه اندازی کامل آن مراحل زیادی باید طی شود اما مهم ترین و طاقت فرسا ترین بخش راه اندازی کسب و کار مراحل انجام کار های قانونی ثبت آن کسب و کار می باشد و اگر شخص با قوانین و مراحل آن آشنا نباشد میتوانند بسیار زمانبر و گیج کننده باشد. از این رو آشنایی  با قوانین ثبت و مراحل قانونی کسب و کار مورد نظر می تواند این کار را بسیار سریع  آسان و ساده سازد و در زمان شما صرفه جویی شود.یکی از خدمات قبرس – ایران انجام خدمات ثبت شرکت در قبرس شمالی است و با این خدمات شما دیگر نیازنیست نگرانی بابت انجام مراحل ثبت شرکت در قبرس باشید زیرا قبرس – ایران تمامی این مراحل را برای شما در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.این خدمات شامل ثبت شرکت، طراحی دفتر کار و تبلیغات میباشد.هر کدام از این خدمات به صورتی برای شما آماده شده اند که تمام نیاز های شما را از زمانی فکر و تصمیم راه اندازی کسب و کار و ثبت آن در ذهن شما ایجاده شده است تا روز ثبت و معرفی رسمی آن در کنار شما باشد.شما می توانید با ارسال فرم زیر به مشاورین ما حوزه مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوران قبرس – ایران در اصرع وقت با بررسی فرم ارسال شده شما با شما تماس حاصل می کنند و با اطلاعات دریافت شده به یک جمع بندی درست و هدفمند می رسند. شما میتوانید با استفاده از فرم زیر کلیه خدماتی را که نیازمند بهره‌مندی از آن هستید انتخاب کرده و اطلاعات اولیه و ضروری را، که شامل اولویت‌ها، اهداف و سوالات شما میباشد، برای تیم ما ارسال نمایید. این اطلاعات به ما کمک میکند تا با در نظر گرفتن کلیه جوانب و خواسته‌های شما، مشاوره بهتری در زمینه عملی سازی یک کسب و کار دارای پتانسیل در کشور قبرس شمالی ارائه نماییم. 

 مشاورین ما در گروه حرفه ای قبرس – ایران تمام تحقیقات مورد نیاز برای ثبت شرکت شما را انجام خواهند داد. گروه ما حتی برای طراحی فصای آفیس و موارد مرتبط با مکان شرکت نیز تا انتها شما را همراهی خواهد کرد.

برای ثبت شرکت شما نیاز به مدارکی مانند:

  • گواهی عدم سو پیشینه
  • سرمایه اولیه شرکت
  • تضمینات مالی دایرکتور
  • هزینه های مربوط به ادارات دولتی

آنچه در این مطلب می خوانید

ثبت شرکت در قبرس

در چند سال اخیر مهاجران زیادی قبرس را برای مقصد مهاجرت خود برگزیدند. که این به دلیل این انتخاب پیشرفت قبرس در چندین سال اخیر در همه زمینه ها و همچنین وجود مزایا و اشتراکات فرهنگی و یک محیط امن و زیبا در کنار دریای مدیترانه است.

 

قبرس

 

نکته ای که افرادی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند باید بدانند این است که جزیره قبرس که در دریای مدیترانه واقع شده است به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

مهاجران به این جزیره خوش آب و هوا به دو دسته تقسیم می شوند کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند و کسانی قبرس جنوبی را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.

 

راه های مهاجرت به قبرس 

مهاجرت به قبرس راه های متفاوتی دارد و مهاجران در انتخاب نوع مهاجرت به این کشور دستشان برای انتخاب نوع مهاجرت باز است.

که در ادامه تمام راه های مهاجرت به قبرس را به صورت کاملا واضح شرح خواهیم داد. همراه سایت قبرس ایران باشید.

 

راه های مهاجرت به قبرس
1سرمایه گذاری املاک(خرید ملک در قبرس)
2 اخذ اقامت تحصیلی (ادامه تحصیل در قبرس)
3ثبت شرکت در قبرس (مهاجرت به قبرس از طریق کار)
4اقامت موقت از طریق تمکن مالی

 

مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

یکی از راه های مهاجرت به قبرس که می توان گفت یکی از پر سود ترین راه های مهاجرت به قبرس است مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک است و به همین دلیل هست که شاهد روی آوردن شرکت های ساخت و ساز و سرمایه گذاری املاک به قبرس هستیم.

جزیره قبرس مخصوصا بخش شمالی این جزیره یعنی قبرس شمالی با داشتن وضعیت اقتصادی خوب و تورم اقتصادی خوبی که داشته است کاملا رو به پیشرفت است که این پیشرفت بیشتر در حوزه املاک است و شرکت های بین المللی نیز به این درک رسیده اند و کار خود را در این کشور شروع کرده اند.

هزینه زندگی پایین رفاه و امنیت داشتن جاذبه های گردشگری تاریخی و از همه مهم تر سواحل زیبای دریای مدیترانه باعث جذب افراد برای مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری شده است.

شما با خرید ملک در قبرس می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید و تبدیل به شهروند این کشور شوید.

برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک، می‌توانید با داشتن سرمایه‌ی کافی در یکی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری موجود در این کشور شرکت کنید. برای این منظور، ابتدا باید یک برنامه سرمایه گذاری مناسب را پیدا کنید که به شما امکان مهاجرت به قبرس شمالی را بدهد. بعد از پیدا کردن برنامه مناسب با بودجه خود، ثبت نام و پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری را انجام داده و تاییدیه سرمایه‌گذاری را از دولت قبرس دریافت کنید. سپس درخواست ویزای مهاجرت به قبرس را با تأکید بر تأییدیه سرمایه‌گذاری خود، به دولت این کشور اعلام نمائید. در صورت تأئید درخواست، محل زندگى جديد خود را در قبرس آغاز کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قبرس

یکی دیگر ار راه های آسان مهاجرت به مروارید مدیترانه ثبت شرکت در قبرس می باشد. شما می توانید با راه اندازی یک شعبه از کسب و کار خود در قبرس یا با راه اندازی یک کسب و کار جدید در قبرس به این کشور مهاجرت و اقامت آن را دریافت کنید تا هم به کسب و کار خود جانی دوباره اهدا کنید و به آن رونق ببخشید و هم از این راه اقدام به اخذ اقامت موقت قبرس کنید.

 

ثبت شرکت در قبرس

 

اما همیشه راه اندازی یک کار جدید و انجام امور اداری و قانونی آن یک مسئله حوصله سر بر بوده است مخصوصا اگر مسلط به قوانین و زبان آن کشور نباشید این سختی ها دو چندان خواهد شد.

اما خبر خوش اینکه اصلا جای نگرانی نیست چرا که کارشناسان با تجربه و متخصص قبرس ایران در کنار شما هستند تا تمامی این مراحل برای شما در سریعترین زمان ممکن و آسان ترین روش انجام شود تا شما مشغول به کار در شرکت خود در قبرس شوید.

 

مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی

ثبت شرکت در قبرس شمالی دارای مراحلی است که اگر شخصی که قصد ثبت شرکت در این کشور را داشته باشد آن را نداند ممکن است این پروسه بسیار طولانی و طاقت فرسا شود.

 

قبرس شمالی

 

همراه ما باشید تا قوانین ثبت شرکت در قبرس شمالی را با هم مرور کنیم.

ابتدا شما باید مدارکی که دولت قبرس خواسته را تهیه کنید این مدارک شامل:

 

برخی از مدارک مورد نیاز
گواهی عدم سو پیشینه
مدارک هویتی (پاسپورت)
رزومه کاری
سرمایه اولیه مورد نیاز ثبت شرکت
تضمینات مالی دایرکتور
هزینه های مربوط به امور اداری قبرس

 

دولت قبرس شمالی به دنبال پیشرفت و توسعه کشور خود است و برای همین با اجرای قوانینی آسان برای سرمایه گذارن و مهاجرین این جزیره را به بهشتی بی بدیل برای کسانی که به دنبال زندگی آرام و بدون دغدغه و البته پر سود هستند تبدیل کرده است.

که در همین راستا با اجرای قوانین مالیاتی حق بیمه برای کارکنان قوانین مربوط به چارت های سازمانی را به راحت ترین روش ممکن تبدیل کرده است.

اگر در تکمیل مدارک بالا دچار مشکل هستید و نمی دانید چطور آنها را تکمیل کنید هیچ جای نگرانی نیست قبرس – ایران در کنار شماست تا تمامی این مدارک و مراحل را به راحترین و آسان ترین روش ممکن انجام دهید.

بعد از تکمیل مدارکی که در بالا ذکر شد دیگه نیازی نیست تا شما کاری انجام دهید و کافی است کار را به کارشناسان خبره شرکت مهاجرتی قبرس – ایران بسپارید.

 

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی

دغدغه بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت را دارند این است که بدانند هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی چقدر است؟

برای ثبت شرکت در قبرس شمالی در آغاز کار نیاز به 100 هزار دلار سرمایه اولیه برای شروع کار است. اما باید بدانید که در ادامه ی مراحل یک سری هزینه های جانبی که بسته به نوع شرکت متغییر است.

 

هزینه ثبت شرکت در قبرس شمالی

 

مهاجرت به قبرس از طریق کار

در کنار روش ثبت شرکت مهاجرت به قبرس از طریق کار هم ممکن است. این روش برای کسانی دارای مهارت خاصی هستند بسیار جذاب و کارآمد است.

شما می توانید با استفاده از سایت های کاریابی شبکه های اجتماعی و غیره به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

حتی شما می توانید رزومه کاری خود را از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی به کارفرمایان ارسال کنید. اگر برای شما ممکن است می توانید با سفر به قبرس بصورت مسافری و مراجعه حضوری به مراکز استخدام در قبرس شمالی که برای سهولت کاریابی در قبرس شمالی ایجاد شده اند بروید و با ارائه مهارت خود شغل مرتبط با مهارت خود را پیدا کنید.

خلاصه بعد از پیدا کردن شغل مناسب خود حالا می توانید از کارفرمای خود درخواست کنید تا برای شما اقدام به دریافت ویزای کار قبرس کند.لازم به ذکر است که برای کار در قبرس، شما باید مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به سفارت یا کنسولگری قبرس در کشور خود ارسال کنید. در صورت تایید مدارک، شما می‌توانید به قبرس سفر کرده و در ادامه، اقدام به اخذ ویزا یا اقامت دائم کنید.

این مواردی که گفته شد تمامی شرایط دریافت ویزای کار قبرس بود.

 

ویزای تحصیلی قبرس

از راه های دریافت ویزای قبرس و اقامت در این کشور می توان به دریافت ویزای تحصیلی در قبرس اشاره کرد. قبرس شمالی به دلیل داشتن مدارس و دانشگاه های معتبر بین المللی سالانه پذیرای تعداد زیادی از محصلان سراسر دنیا می باشد.

پایین بودن هزینه تحصیل علاوه بر دانشگاه های معتبر باعث شده تا قبرس شمالی مقصد جذابی برای علاقه مندان به علم و تحصیل تبدیل شود.

 

تحصیل در قبرس

 

برای شروع مراحل مهاجرت به قبرس شمالی، ابتدا باید یک دانشگاه مناسب برای تحصیلات مورد نظر پیدا کنید. برای این کار، می‌توانید از وب‌سایت‌های مربوط به دانشگاه‌های قبرس شمالی استفاده کنید برای مثال سایت قبرس ایران. پس از پیدا کردن دانشگاه، باید در آن ثبت نام کرده و مدارک لازم را تهیه کنید. این مدارک شامل رزومه، گواهی نامه‌ی تحصیلی، اثبات شخصیت و شهادت‌نامه‌ی آزمون زبان است. پس از ثبت نام در دانشگاه، باید ویزای تحصیلی برای ورود به قبرس شمالی را درخواست کنید. برای این کار، باید مدارک لازم را به سفارت یا کنسولگری قبرس شمالی در کشور خود ارائه داد. پس از تأیید مدارک و درخواست شما، ويزای تحصيلی برای شما صادر خواهد شد. پس از دریافت ویزای تحصیلی، باید به قبرس شمالی سفر کنید و ثبت نام خود را در دانشگاه انجام دهید. پس از اتمام تحصیلات، می‌توانید درخواست اخذ اقامت دائم در قبرس شمالی را بدهید و به عنوان فارغ التحصیل در آن کشور مشغول به کار شوید.

 

دانشگاه های معتبر قبرس شمالی

لیست کامل دانشگاه‌های قبرس شمالی، به همراه معرفی دانشگاه‌های برتر،که در این کشور وجود دارد. حدود 25 دانشگاه دولتی، خصوصی و نیمه دولتی در قبرس شمالی فعال هستند و رشته‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. برخی از این دانشگاه‌ها بسیار معتبر هستند، اما باید توجه داشت که مدارک تمام آن‌ها به صورت خودکار در کشورهای اروپایی و حتی ایران قابل قبول نمی‌باشند. لذا در انتخاب دانشگاه مناسب، باید با دقت کافی عمل کرده و به پس از پایان تحصیلات خود، برای شروع فعالیت در هر جای جهان آمادگی لازم را داشته باشید. در بخش بعد، به معرفی برترین دانشگاه‌های قبرس شمالی پرداخته خواهد شد.

در ادامه برخی از معروف ترین دانشگاه های قبرس شمالی را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

 

دانشگاه مدیترانه شرقی (Eastern Mediterranean University)

دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU)، اولین دانشگاه نیمه دولتی در قبرس شمالی است که در سال 1979 در فاماگوستا تأسیس شده است. این مرکز آموزشی به عنوان مهم‌ترین دانشگاه قبرس شمالی شناخته می‌شود و بیش از 50 گروه آموزشی را در بر می‌گیرد. دانشگاه شرقی مدیترانه تأیید وزارت علوم ترکیه (YOK) را دریافت کرده و مدارک آن اعتبار بالایی دارند. زبان تحصیل در این دانشگاه ترکی و انگلیسی است و دانشجو‌های آن عمدتاً از 130 کشور جهان هستند.

 

دانشگاه خاور نزدیک (Near East University)

دانشگاه خاور نزدیک (NEU)، یکی از برترین مؤسسات آموزش عالی در قبرس شمالی است که در سال ۱۹۸۸ به صورت خصوصی در شهر نیکوزیا (لفکوشا) تأسیس شده است. این دانشگاه با بیشترین تنوع رشته‌ای در مقایسه با سایر دانشگاه‌های قبرس شمالی، به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه این کشور شناخته می‌شود. زبان تحصیل در دانشگاه خاور نزدیک قبرس شمالی، انگلیسی و ترکی است.

 

دانشگاه بین المللی قبرس (Cyprus International University)

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU)، یکی از معتبرترین دانشگاه‌های کشور، در سال 1997 میلادی و در شهر نیکوزیا (لفکوشا) تأسیس شد. این دانشگاه خصوصی، اکثر رشته‌های تحصیلی پرطرفدار و کاربردی را به زبان انگلیسی و هم به زبان ترکی ارائه می‌دهد.

 

مهاجرت به قبرس از طریق تمکن مالی 

دریافت اقامت قبرس از طریق تمکن شمالی یکی دیگر از راه های مهاجرت به مروارید مدیترانه است. لازم است بدانید این نوع اقامت به صورت سالیانه تمدید می شود و دریافت کنندگان این نوع اقامت نباید بیش از 90 روز خارج از خاک کشور قبرس شمالی بمانند.

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی

 

همچنین  افرادی که با این نوع اقامت در قبرس شمالی ساکن هستند نمی توانند بصورت جداگانه مشغول کار شودند مگر اینکه یک شرکت از آن فرد دعوت به همکاری در آن شرکت کنند یا اینکه خوده فرد اقدام به ثبت شرکت کند و ویزای کار قبرس را دریافت کند.

به همین منظور شرکت مهاجرتی قبرس – ایران در زمینه اخذ اقامت موقت از طریق تمکن مالی نیز خدماتی جامع و کامل ارائه می‌دهد؛ تا پروسه اخذ این نوع از اقامت را برای شما در قبرس شمالی به انجام رساند.

در این پکیج هرگونه پیگیری لازم با مراجع مرتبط در طول انجام پروسه اخذ اقامت از طریق تمکن مالی از سوی همکاران ما انجام خواهد شد.

هزینه این پکیج به صورت کلی مبلغ ۱۵۰۰ پوند در نظر گرفته شده است. این مبلغ شامل کلیه پرداختی‌های انجام آزمایش و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای حداکثر ۲ نفر می باشد.

در آخر تصمیم با شماست تا یکی از این روش ها را برای مهاجرت به قبرس انتخاب کنید و ای را بدانید که قبرس ایران صادقانه و با تمام توان در این راه در کنار شماست و شما را تا پایان این راه یعنی دریافت اقامت قبرس همراهی می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها