Search

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی

بررسی هزینه مهاجرت به قبرس شمالی از طریق راه های مختلف مهاجرت به این جزیره

جزیره زیبای قبرس در سال های اخیر یکی از  جذاب ترین مقصد های مهاجرتی برای متقاضیان مهاجرت در دنیا و علی الخصوص ایرانیان بوده است. دلیل جذاب بودن قبرس به عنوان یک مقصد جذاب برای ایرانیان می توان به شرایط راحت اخذ اقامت های تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری و اخذ اقامت دائمی و لذت بردن از یک کشور مدرن با آب و هوای بکر مدیترانه ای اشاره کرد.

طبیعت زیبا در قبرس

قبرس که به عنوان سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه شناخته می شود به دلیل طبیعت بکر با آب و هوای مدیترانه ای فرهنگ غنی کشوری مدرن اما با تمدن به مروارید مدیترانه معروف است. در این مقاله از سایت قبرس ایران همراه ما باشید تا تمام شرایط و هزینه مهاجرت به قبرس را بررسی و در آخر بهترین راه را برای مهاجرت به قبرس شمالی انتخاب کنید.

زندگی در قبرس شمالی

هزینه زندگی چه در قبرس ( قبرس شمالی ) و چه در هر کشور دیگری بستگی به نوع سبک زندگی شما دارد، اما به دلیل اقتصاد خوب و رو به رشد قبرس باید گفت که اگر در این کشور شغلی مناسب داشته باشید، دیگر درگیر دغدغه های پرداخت هزینه ها در این کشور نخواهید بود.

خانه در قبرس شمالی

نکته ای که حائز اهمیت است این است که تفاوت هایی در هزینه ها در قبرس شمالی و قبرس جنوبی وجود دارد. هزینه ها در قبرس جنوبی به دلیل عضویت در اتحادیه اروپا نسبتا بالاتر از همسایه ی شمالی این کشور است.

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی

دولت قبرس شمالی برای متقاضیان مهاجرت به این کشور روش های مختلفی ارائه کرده است. دولت این کشور برای جذب بیشتر مهاجران به قبرس شمالی انتخاب های زیادی با شرایط فوق العاده پیش روی متقاضیان گذاشته است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق ازدواج و غیره از روش های مهاجرت به قلب مروارید مدیترانه است. در ادامه با هزینه مهاجرت به قبرس شمالی از طریق مسیر های مختلف آشنا می شوید.

 

 

هزینه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

شما با خرید ملک در قبرس شمالی می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. هزینه خرید ملک در قبرس، به عنوان یکی از هزینه‌های اصلی زندگی در این کشور شناخته می‌شود. با این حال، اقامت قبرس با خرید ملک می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌های اقتصادی خود را بهبود بخشید و سرمایه‌گذاری موفقی داشته باشید. قبل از خرید ملک در قبرس، بودجه خود را در نظر بگیرید و با توجه به آن، پروژه‌های ملکی مناسب را جستجو کنید.

صفحات خرید ملک در سایت قبرس ایران، پروژه‌های مختلف ملکی را در قبرس نمایش می‌دهد. گزینه‌های مناسب و متفاوت برای خرید ملک در قبرس وجود دارد. با تماس با کارشناسان قبرس ایران، از شرایط خود بگویید تا به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با آگاهی کامل، خانه‌ی خود را در مروارید مدیترانه بخرید.

کشور قبرس

با پیشرفت این کشور و شروع کار شرکت‌های ساختمان سازی معتبر و بین‌المللی در این جزیره، سرمایه‌گذاری در حوزه املاک در قبرس شمالی بسیار جذاب و پرسود شده است و سرمایه‌گذاران از نقاط مختلف جهان، قبرس را به عنوان یک محل امن و با حاشیه سود بالا برای سرمایه خود انتخاب کرده‌اند.

هزینه سرمایه گذاری در قبرس شمالی

در این قسمت از مقاله وبسایت قبرس ایران شرایط مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری  را کامل و به زبان ساده بررسی خواهیم کرد. همانطور که بارها گفته شد، جزیره قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است، که قسمت شمالی آن تحت حمایت کشور ترکیه است و اکثریت ترک زبان و مسلمان تشکیل داده است که قرهنگی بسیار غنی دارند. اما بخش جنوبی کشوری است که در جوامع بین المللی عضو اتحادیه اروپا شناخته می شود اما باید بدانید که عضو شنگن نیست و با داشتن اقامت قبرس جنوبی نمی توانید بدون ویزا به دیگر کشور های اروپایی سفر کنید.

برای مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری شما می توانید از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک شروع کرده و خرید ملکی با قیمت 300 هزار یورو اقامتی 5 الی 8 ساله را در قبرس داشته باشید. هزینه خرید ملک در قبرس شمالی نیز هزینه بسیار مناسبی است. برنامه ی جذب سرمایه‌گذار در قبرس شمالی، به شما امکان مهاجرت به این کشور را با استفاده از سرمایه گذاری فراهم می‌کند.

با این برنامه، شما می‌توانید اقامت دائم در قبرس را به دست آورید. برای این منظور، دو روش سرمایه‌گذاری مستقیم و غیرمستقیم در نظر گرفته شده است. در روش سرمایه‌گذاری مستقیم، با سرمایه‌گذاری حداقل ۲۷۵،۰۰۰ یورو در سه سال اول، اقامت دائم در قبرس بدست خواهید آورد. همچنین، در روش سرمایه‌گذاری غیر مستقیم، با سرمایه‌گذاری حداقل ۲۵۰،۰۰۰ یورو در یک ملک تجاری معتبر وابسته به دولت قبرس، اقامت دائم در قبرس را به دست خواهید آورد.

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

هزینه ویزای قبرس و تحصیل در این کشور به نوع رشته تحصیلی و دانشگاه و همچنین مقطع تحصیلی شما بستگی دارد.

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

برای مهاجرت تحصیلی به قبرس، افراد می‌توانند با تحصیل در این مقطع، مدرک زبان با نمره 5.5 یا 6 آیلتس را ارائه دهند. در صورت عدم دارا بودن این مدرک، دانشگاه باید سطح زبان آن‌ها را تعیین کند و با توجه به سطح زبان، می‌توانند در کلاس‌های زبان شرکت کنند. دوره لیسانس، 4 سال و هزینه تحصیل در قبرس نیز حدود 9 هزار یورو است (بستگی به رشته دارد).

هزینه و شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در قبرس شمالی
مدرک زباننمره 5.5 یا 6 آیلتس
هزینه های تحصیلی9 تا 10 هزار یورو
مدت دوره تحصیلیدوره 4 ساله

هزینه مهاجرت کاری به قبرس شمالی

برای اقدام به مهاجرت به قبرس، افراد می‌توانند از طریق کارفرمای قبرسی پیشنهاد شغلی دریافت کنند و با درخواست ویزای کار، شرایط مهاجرت خود را فراهم کنند. برای اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به قبرس، باید پیشنهاد شغلی خود را به همراه سایر مدارک لازم به سفارت قبرس تحویل دهید. پیشنهاد شغلی باید توسط وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی قبرس تأیید شده باشد. همچنین، پیشنهاد شغلی باید زیر نظر وزارتخانه امور مهاجرین بررسی شده و تأکید شود که در کشور قبرس متقاضی برای این پست وجود ندارد.

شرایط کاری در قبرس
موارد مهمقبرس شمالیقبرس جنوبی
حداقل حقوق و دستمزد3150 لیر2400 لیر
حداقل ساعات کاری در هفته38 تا 40 ساعت کار38 تا 40 ساعت کار
نرخ بیکاریحدودا 5 درصدحدود 7 درصد

هزینه اقامت قبرس از طریق تمکن مالی

شرایط اقامت در قبرس شمالی از طریق تمکن مالی با شرایط و مدارکی که در بالا گفته شده، تفاوت زیادی ندارد. با این حال، برای اقامت از طریق تمکن مالی باید به نکات زیر توجه کنید:

  • این نوع اقامت سالانه است و هر سال قابل تمدید است.
  • پس از هفت سال اقامت در قبرس شمالی، می‌توانید پاسپورت کشور را دریافت کنید.
  • برای هر همراه، به مبلغ ۵ هزار یورو به علاوه درآمد سالانه، باید پول واریز شود.

شرکت مهاجرتی قبرس – ایران خدمات جامع و کاملی برای اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی ارائه می‌دهد. هزینه کلی پکیج برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی، ۱۵۰۰ پوند است و شامل همه پرداخت‌های لازم برای آزمایش و اخذ اقامت برای حداکثر دو نفر می‌شود. در صورت استفاده از خدمات شرکت مهاجرتی قبرس – ایران، همکاران ما به پیگیری لازم با مراجع مختلف در طول فرآیند اخذ اقامت کمک خواهند کرد. همچنین در این وبسایت می توانید درباره شرایط مهاجرت موقت به قبرس نیز اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید.

شرکت مهاجرتی قبرس ایران

ما در شرکت مهاجرتی قبرس – ایران بر اساس تجربه‌ای که در طی سال‌ها زندگی در قبرس شمالی کسب کرده ایم، تصمیم گرفتیم خدمات مشاوره کاملا رایگان را به مشتریان خود ارائه دهیم. تیم ما دو حیطه پر طرفدار سرمایه گذاری املاک و تحصیل در قبرس شمالی را به عنوان خدمات اصلی خود برگزیده است تا با ارائه مشاوره حرفه ای، اطلاعات صحیح و به روزی را در اختیار شما قرار دهد. اعضای تیم قبرس – ایران هریک از این خدمات را در زندگی شخصی تجربه کرده ا‌ند و تمایل دارند تا مسیر را برای کسانی که با قبرس شمالی آشنایی ندارند، هموار سازند.

سرمایه گذاری امن

Infinity

Infinity

پروژه Infinity ـ اقتصادی با منظره دریا شروع قیمت از 137,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

aloha

Aloha

ریزورت ساحلی Aloha- آپارتمان و ویلاهای لوکس شروع قیمت از 175,945 پوند دریافت مشاوره رایگان

42

mediterra

پروژه mediterra : زندگی مدیترانه‌ای پایدار در آلسانجاک گیرنه شروع قیمت از 330,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

Site 23

orchard

پروژه Orchard : پروژه ای لوکس در قبرس شمالی شروع قیمت از 104,000 پوند دریافت مشاوره رایگان  

Habitat

Habitat

پروژه Habitat: آرامشبخش مانند اسن تپه قبرس شمالی شروع قیمت از 105,950 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه تاریخ تحویل پروژه: اواسط سال ۲۰۲۷…

Grand Sapphire Blu 1

Grand Sapphire Blu

پروژه Grand Sapphire Blu: سرمایه گذاری ای پر سود و امن شروع قیمت از 87,900 پوند دریافت مشاوره رایگان اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه معرفی پروژه: پروژه Grand Sapphire…

واحد ها 1

grand-sapphire

پروژه Grand Sapphire – یک زندگی ۷ ستاره شروع قیمت از 59,500 پوند دریافت مشاوره رایگان صفحه اصلی 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای…

5 1

Elysium2

پروژه آپارتمانی الیسیوم 2 – محدوده لانگ بیچ اسکله شروع قیمت از 95,000 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای پروژه…

Villa 11 Mart 37 Foto

phuket

پوکت قبرس شمالی – خانه ای جدید سبک زندگی جدید شروع قیمت از 104,500 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت در نظر گرفته…

U A DSC00406 Pano

edelweise

edelweise – زندگی ای شاد در خانه ای زیبا شروع قیمت از ۵۶,۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای…

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها