Search

اخذ اقامت موقت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت موقت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی ، یکی دیگر از روش هایی است که مهاجران به قبرس آن را انتخاب می کنند. مانند دیگر گونه‌های اقامت در قبرس شمالی، فرد می‌‌تواند به صورت مستقیم و با آگاهی از مدارک مورد نیاز، برای اخذ این گونه اقامت اقدام نماید.

با این حال، آشنا شدن با قوانین و امور اداری یک کشور جدید و چگونگی به انجام رساندن آن یک کار زمانبر و طاقت فرسا می باشد. از طرفی در ابتدای ورود به یک کشور جدید که معمولا آشناییت کامل با زبان و فرهنگ آن کشور می تواند مشکل ساز باشد. از سوی دیگر محدودیت‌های زبانی و عدم آشنایی با فرهنگ یک کشور، به ویژه در ابتدای ورود، از نکاتی است که می تواند برای بعضی از افراد مشکل ساز باشد.

به همین منظور شرکت مهاجرتی قبرس – ایران در زمینه اخذ اقامت موقت از طریق تمکن مالی نیز خدماتی جامع و کامل ارائه می‌دهد؛ تا پروسه اخذ این نوع از اقامت را برای شما در قبرس شمالی به انجام رساند .

در این پکیج هرگونه پیگیری لازم با مراجع مرتبط در طول انجام پروسه اخذ اقامت از طریق تمکن مالی از سوی همکاران ما انجام خواهد شد.

هزینه این پکیج به صورت کلی مبلغ ۱۵۰۰ پوند در نظر گرفته شده است. این مبلغ شامل کلیه پرداختی‌های انجام آزمایش و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای حداکثر ۲ نفر می باشد.

آنچه در این مطلب می خوانید

اقامت قبرس از طریق تمکن مالی

اقامت قبرس از طریق تمکن مالی
0.5 0.75 عادی 1.25 1.5 1.75 2
0:37 00:00

 

تمکن مالی در اصل یک گواهی است که می توان گفت یکی از مهم ترین و ضروری ترین مدارک جهت اخذ اقامت برخی از کشور ها است. مهاجرت به هر روشی مثل(سرمایه گذاری،تحصیلی و …) گواهی تمکن مالی یکی از مدارک مهم و تاثیر گذار در دریافت ویزا شما به حساب می آید.

اما کمتر کسی  اطلاع دارد که اصلا گواهی تمکن مالی چیه و باید از کجا و به چه روشی باید آن را تهیه کند، یا اصلا چه مقدار سرمایه برای دریافت این گواهی نیاز هست؟

جواب همه ی این سوالات نزد کارشناسان متخصص و خبره ی قبرس – ایران است. شما می توانید از صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ادامه همراه سایت قبرس ایران باشید تا به جواب تمامی این سوالات برسید.

گواهی تمکن مالی به زبان ساده یک سندی است که ضمانت می دهد شخص حقیقی یا شخص حقوقی دارای توان مالی مورد نیاز برای زندگی تحصیل و یا سرمایه گذاری است. این گواهی توسط بانک ها صادر می شوند و بانک مورد نظر به طرف دیگر سفارت و یا دانشگاه اطمینان و تضمین مورد نیاز را می دهود که شخص مورد نظر دارای سرمایه کافی برای انجام فعالیت ذکر شده می باشد.

شرایط اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی 

برای اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی، فرد باید سرمایه ای که دولت این کشور برای تمکن مالی تعیین کرده است را در دارایی خود ثابت کند و نشان دهد که یک درآمد سالیانه ثابت دارد.

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی

در قبرس درآمد سالیانه ای که دولت این کشور تعیین کرده است چیزی حدود 10 هزار یورو در سال باشد که این مبلغ فقط برای یک نفر است و به ازای هر یک نفر همراه این درآمد باید 5 هزار یورو دیگر افزایش پیدا کند. می توان گفت این روش از مهاجرت به قبرس محبوب ترین روش برای بازنشستگان است، که باید یک خانه خریداری کنید (قیمت آن تاثیری در اخذ اقامت ندارد) و مبلغ 15 تا 20 هزار یورو هم سپرده بانکی داشته باشید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در این روش فرزندان زیر 18 سال شما نیز اقمت قبرس را دریافت می کنند.

نام دیگر این روش مهاجرتی مهاجرت خود حمایتی است. در روش خود حمایتی شما اجازه کار در قبرس را ندارید مگر اینکه برای خود در این کشور یک کسب و کار راه اندازی کنید و یا توسط یک کارفرما برای شما ویزای کار قبرس دریافت شود.

مدارک لازم جهت خود حمایتی قبرس
1گذرنامه شخص متقاضی و همراهان
2تکمیل فرم درخواست اقامت
3گواهی ازدواج و تولد در صورت تاهل
4گواهی عدم سو پیشینه
5اسناد مربوط به تمکن مالی
6مدارک خرید خانه در قبرس
7پرینت حساب بانکی

مهاجرت به قبرس

جزیره قبرس در چند سال اخیر راه پیشرفت را دنبال کرده و می کند و همین هم باعث جذب گردشگران سرمایه گذاران و مهاجران زیادی از تمام کشور های دنیا شده است.

قبرس شمالی

اما نکته ای که همه ی کسانی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند باید راجب این جزیره بدانند این است که این جزیره ی مدیترانه ای به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

قبرس شمالی و قبرس جنوبی که بخش شمالی تحت حمایت کشور ترکیه است و زبان رسمی آن نیز ترکی استانبولی است اما در بخش جنوبی که خود یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اکثریت یونانی دارد و زبان رسمی آن نیز یونانی است.

برخی تفاوت های قبرس شمالی و جنوبی
قبرس شمالیقبرس جنوبی
اکثرا ترک زباناکثرا زبان یونانی
تحت حمایت ترکیهعضو اتحادیه اروپا
واحد پول : لیر ترکیهیورو
هزینه زندگی مناسبهزینه زندگی بالا
اکثریت مسلماناکثریت ارتدکس

 

مهاجرت به قبرس شمالی

در بین دو بخش این جزیره زیبا می توان گفت بخش شمالی میزبان مهاجران و سرمایه گذاران بیشتری است و این به دلیل قوانین سهلی است که دولت این کشور برای مهاجران و سرمایه گذاران تعیین کرده است. که این قوانین شامل این روش دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی می شود.

قبرس شمالی شاید در نگاه اول به دلیل اینکه عضو اتحادیه اروپا نیست کشوری ضعیف تر به نظر بیاد اما اصلا به این شکل نیست بلکه قبرس شمالی در مقایسه با همسایه جنوبی خود در همه زمینه ها رقابت میکند و حتی در بعضی از زمینه ها پیشرو تر از قبرس جنوبی است.

جمهوری ترک قبرس شمالی تحت حمایت کشور ترکیه است و در جامعه بین المللی همراه ترکیه شناخته می شود.

اقامت قبرس با خرید ملک

در طی سال های گذشته با پیشرفت چشمگیر قبرس در همه زمینه ها حوزه ساخت و ساز و ملک هم در قبرس پیشرفت چشمگیری کرده است و شرکت های بزرگ ساختمان سازی دنیا به سوی قبرس سرازیر شده اند و اقدام به ساخت هتل ها و خانه های با کیفیت و لاکچری کرده اند.

از این رو دولت قبرس برای خریداران ملک در این جزیره را اقامت این کشور را در نظر گرفته است و دریافت اقامت قبرس با خرید ملک به یکی از روش های اخذ اقامت مروارید مدیترانه تبدیل شده است.

درسته شما می توانید با خرید ملک اقامت کشور قبرس را دریافت کنید شما می توانید با مراجعه به صفحه خرید ملک در قبرس در سایت قبرس ایران پروژه های ساختمانی با شرایط ویژه را مشاهده کنید و انتخاب کنید. از آنجایی که تنوع پروژه های سایت ما بسیار بالا است مطمئن باشید پروژه ای متناسب با سلیقه خود پیدا می کنید.

ثبت شرکت در قبرس

یکی دیگر از راه های اخذ اقامت قبرس ثبت شرکت در این کشور است. شما می توانید با ایجاد یک شعبه از کار خود در کشور قبرس و یا راه اندازی یک کسب و کار جدید در این کشور اقامت این کشور زیبا را دریافت کنید. اما از آنجا که راه اندازی کسب و کار جدید و ثبت آن نیازمند آگاهی از قوانین دولتی و امور اداری دارد هرکسی نمی تواند به تنهایی مراحل مرتبط با این کار را انجام دهد.

همه این ها در حالی است که این مراحل در کشور فردی که میخواهد این مراحل را انجام دهد است اما کار در جایی سخت خواهد شد که این کار ها در یک کشور دیگر انجام شود و سختی بلد نبودن زبان را هم به آن اضافه کنید. اما اصلا جای نگرانی نیست چون قبرس ایران در کنار شماست تا تمام این مراحل را به راحتی و به آسان ترین شکل ممکن انجام دهد.

ویزای تحصیلی قبرس

در قبرس می توانید تجربه تحصیل در قلب مروارید مدیترانه را  کسب کنید. همچنین تحصیل در یک فضای فعال و پویا نقش به سزایی در آینده هر شخصی دارد. همه ی این ها در قبرس وجود دارد امنیت فضای شاد و فعال و هزینه تحصیل مناسب نسبت به کشور های اروپایی.

ویزای تحصیلی

قبرس با داشتن مدارس و دانشگاه های معتبر و بین المللی هر ساله میزبان تعداد زیادی از علاقمندان به علم و تحصیل از سراسر دنیا است.

دلایلی که باعث این شده که قبرس مقصد مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی شود این است که در کنار دانشگاه های معتبر و استادید بین المللی هزینه تحصیل در قبرس بسیار مناسب تر از کشور های اروپایی است. همچنین در دانشگاه های قبرس تنوع رشته های تحصیلی نیز وجود دارد و هر فردی با هر نوع علاقه ای می تواند در قبرس تحصیل کند.

همین حالا می توانید با تماس با کارشناسان ما در سایت قبرس ایران از جزئیات اخذ ویزای تحصیلی قبرس مطلع شوید و آینده زندگی خود را تغییر دهید.

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری 

با خواندن تمام نکات بالا باید متوجه شده باشید که قبرس تبدیل به یک قطب گردشگری و تحصیلی در دنیا شده است و از این رو سرمایه گذاران بزرگی از تمام دنیا قبرس را محلی امن و پر سود برای سرمایه خود برگزیدند و  در این کشور سرمایه گذاری کردند.

با نگاه به نمودار رشد اقتصادی قبرس در سال های اخیر متوجه می شوید که روند رشد صنعت اقتصاد این کشور بسیار رو به پیشرفت و ترقی است. از طرفی با قیمت های مناسب املاک در قبرس هر کس می تواند در زمینه املاک در قبرس سرمایه گذاری کند.

نکته ای که بسیاز حائز اهمیت است این است که با قیمت یک خانه معمولی در تهران شما می توانید در قبرس یک خانه لاکچری و مدرن و بسیار با کیفیت خریداری کنید که هم فال است هم تماشا! چطور؟

با خرید خانه در قبرس هم یک سرمایه گذاری پر سود انجام داده اید و هم اقامت قبرس را دریافت کرده اید و از طرفی یک محل تفریح برای خانواده و یک محل کسب درآمد دارید. به این صورت که شما می توانید بعد از خرید خانه در قبرس آن را در طول سال که در قبرس حضور ندارید اجاره دهید و مبلغ قابل توجهی را دریافت کنید.

شرایط و مدارک لازم برای اقامت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی

 شرایط اقامت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی تفاوت زیادی با شرایط و مدارکی که در بالا گفتیم ندارد. اما نکاتی که باید در مورد اقامت از طریق تمکن مالی بدانید :

شرایط اقامت قبرس شمالی از طریق تمکن مالی
1این نوع اقامت سالیانه تمدید می شود
4کسانی که این اقامت را دریافت می کنند نباید بیش از 90 روز بیرون از خاک قبرس شمالی باشند.
3بعد از هفت سال اقامت در قبرس شمالی از این طریق می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید.
4به ازای هر همراه برای این نوع اقامت 5 هزار یورو به مبلغ درآمد سالیانه باد اضافه شود.

به همین منظور شرکت مهاجرتی قبرس – ایران در زمینه اخذ اقامت موقت از طریق تمکن مالی نیز خدماتی جامع و کامل ارائه می‌دهد؛ تا پروسه اخذ این نوع از اقامت را برای شما در قبرس شمالی به انجام رساند.

در این پکیج هرگونه پیگیری لازم با مراجع مرتبط در طول انجام پروسه اخذ اقامت از طریق تمکن مالی از سوی همکاران ما انجام خواهد شد.

هزینه این پکیج به صورت کلی مبلغ ۱۵۰۰ پوند در نظر گرفته شده است. این مبلغ شامل کلیه پرداختی‌های انجام آزمایش و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای حداکثر ۲ نفر می باشد.

رضا شریفی
به کمک نیاز دارید؟ پاسخگوی شما هستیم
تماس
5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها