Search

مهاجرت به قبرس از طریق تولد

مادری در قبرس به همراه دو فرزندش

 

مهاجرت به قبرس از طریق تولد؛ ممکن یا غیر ممکن

قبرس کشور زیبا و توسعه­ یافته­ ای است که بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به آن هستند. یکی از روش­های مهاجرت به قبرس، مهاجرت به قبرس از طریق تولد است. شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در هر کشوری متفاوت است. اطلاع از این قوانین و شرایط به ما این کمک را می­کند تا بتوانیم بهتر تصمیم گیری کنیم. اخذ اقامت از طریق تولد امتیازات ویژه­ ای را برای والدین و فرزند به وجود خواهد آورد. در ادامه بیشتر درباره شرایط استفاده از روش مهاجرت به قبرس از طریق تولد صحبت می­کنیم.

 

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق تولد

جمهوری قبرس کشوری با چند ملیت است. قبرس جنوبی و قبرس شمالی هر کدام تحت تاثیر کشور­های همسایه خود هستند. در کل این کشور مدیترانه­ای از آداب و رسوم یونانی و قبرسی ترک برخوردار است. قبرس جزیره­ای شاد و توریستی است که سالانه مقصد میلیون­ها مسافر می­باشد.

 

 

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق تولد

 

 

شرایط آب و هوایی و همچنین موقعیت جغرافیایی این کشور باعث شده است تا افراد زیادی تابعیت این کشور را کلیدی برای تابعیت و اخذ ویزا برای کشور­های اروپایی بدانند. مهاجرت به قبرس از روش­های متعددی امکان پذیر می­باشد. قوانین گرفتن تابعیت از طریق تولد در دنیا به دو دسته کلی تقسیم می­شود. اخذ تابعیت قبرس شمالی از طریق تولد در سال های اخیر متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است.

 

 1. اصل خاک: طبق این اصل با به دنیا آمدن فرزند در خاک کشور مورد نظر بدون در نظر گرفتن تبعه پدر و مادر می­توان اقامت آن کشور را گرفت.
 2. اصل خون: طبق این اصل به دنیا آمدن کودک در خاک کشور نمی­تواند شرایط اخذ اقامت را فراهم کند. بلکه باید پدر و مادر نوزاد از تبعه آن کشور باشند.

 

قبل از آنکه به دنبال مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند باشید باید بدانید که کشور قبرس کدام یک از این دو اصل را پذیرفته است. متاسفانه جمهوری قبرس از اصل خون پیروی می­کند. بنابراین شرایط اخذ اقامت قبرس از طریق تولد فرزند امکان پذیر نیست. همچنین بر اساس قانون تصویب شده در سال 1967 تابعیت از طریق تولد به دو دسته تقسیم می­شود. پس می توان گفت که اخذ تابعیت و شهروندی از طریق تولد فرزند در خاک قبرس منتفی است و تنها راه دریافت اقامت پیروی از اصل خون است.

 

 

 • افرادی که قبل از تاریخ 16 آگوست 1960 به دنیا آمده­اند.
 • افرادی که بعد از سال 1960 و پس از مستقل شدن قبرس به دنیا آمده باشند.

والدینی که قصد دریافت اقامت از طریق تولد فرزند در قبرس را دارند ابتدا باید به دنبال دریافت ویزا باشند. چرا که تولد فرزند به تنهایی نمی تواند موجب اخذ اقامت والدین شود و ابتدا باید یکی از والدین ویزای قبرس شمالی را داشته باشد. اخذ ویزای قبرس شمالی راه و روش های مختلفی دارد. مانند:

 

 تولد بچه در قبرس

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کشور قبرس، ملت آن است. با توجه به موقعیت جغرافیایی قبرس که در بین سه قاره قرار دارد، قسمت شمالی این جزیره تحت حکومت کشور ترکیه است، اما بقیه مناطق قبرس دارای مقررات خود هستند. مقررات تابعیت و اقامت در قبرس براساس قانون اساسی مصوب سال ۱۹۶۷ است. تابعیت در قبرس به صورت خودکار و بدون نظر فرد، با تولد شروع شده و در طول زندگی ادامه پیدا می‌کند. این تابعیت با دو روش خاک و خون به دست می‌آید. به عبارت دقیق‌تر، هر فرزند پدر یا مادر قبرسی، همانطور که در هر نقطه‌ای از جهان به دنیا آمده باشد، تابع قبرس خواهد بود. همچنین، در صورتی که فرزندی از مادر قبرسی در خاک قبرس به دنیا آمده باشد و پدرش نامعلوم یا بدون تابعیت باشد، ممکن است اقامت و تابعیت در قبرس به او اعطا شود.

به همین دلیل، کشور قبرس همانند حوزه اروپا، قانون خون را پذیرفته و فقط در صورت تولد فرزند از پدر یا مادر تابعه قبرس، تابعیت و اقامت در قبرس به وی داده می‌شود. شما می‌توانید با روش‌های مختلف، مانند تولد یا اخذ اقامت، تابعیت خود را در کشور قبرس به دست آورید. پس می توان گفت که قانون تولد فرزند در قبرس هم تا حدودی شبیه به قوانین اروپایی است و از اصل خون پیروی می کند.

قوانین تابعیت کشور قبرس

همانطور که اشاره شد کشور قبرس از سیستم خون پیروی می­کند. بنابراین با صرف گرفتن ویزای توریستی و تولد فرزند در این کشور نمی­توان اقامت این کشور را اخذ کرد. قوانین تابعیت از طریق تابعیت در قبرس به این صورت است که از قانون دوگانگی پیروی می­کند. قانون این کشور هیچ­ گونه محدودیتی برای تابعیت شهروندان قبرسی ندارد و هر تبعه آن می­تواند دو یا چند تابعیتی باشد. سه مورد از قوانین مهم تابعیت در قبرس عبارتند از:

 1. تابعیت از طریق تولد در کشور قبرس تحت سیستم دوگانه انجام می­گیرد.
 2. افراد دارای تابعیت قبرس بدون محدودیت قانونی می­توانند از تابعیت دوگانه یا چندگانه استفاده کنند.
 3. تمامی کسانی که پاسپورت قبرس را دارند می­توانند بدون لغو تابعیت خود اقدام به دریافت پاسپورت کشوری دیگر کنند.

لازم به ذکر است کسانی که تابعیت دوگانه دارند به راحتی می­توانند بدون دریافت ویزا به بیش از 150 کشور سفر کنند. این افراد قادر هستند برای کار و زندگی در کشوری دیگر آزادانه تصمیم­ گیری کنند. همچنین به سادگی می­توانند در کشور­های اتحادیه اروپا اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

مفهوم تابعیت در قبرس

تابعیت در اصطلاح به معنای نوعی ارتباط سیاسی، معنوی و حقوقی بین یک فرد و یک ملت می­باشد. قوانین تابعیت بر دو نوع خاک و خون استوار است. هیچ کشوری نمی­تواند هر دو سیستم را بپذیرد . پذیرش این امر یعنی قبول تابعیت مضاعف که امکان پذیر نمی­باشد. تابعیت انواع مختلفی دارد که به شرح زیر می­باشد:

 1. تابعیت تحصیلی
 2. تابعیت تحققی
 3. تابعیت تبعی
 4. تابعیت اجباری

تابعیت مضاعف در قبرس

افرادی که تابعیت دوگانه دارند از امتیازات مهمی برخوردار هستند. این افراد شانس دو برابری را در روند زندگی خواهند داشت. آن ها به راحتی می­توانند از امکانات و مزایای دو یا چند کشور استفاده کنند. تعدادی از مزایای داشتن تابعیت مضاعف را در زیر می­آوریم:

 • آزادی اجتماعی
 • آزادی اقتصادی
 • امنیت استارت کار در قبرس
 • شرایط تحصیل ارزان در قبرس
 • داشتن اجازه کار و کاریابی آزادانه بدون هیچگونه محدودیت
 • فعالیت در سطح بالاتری از تحرک بین المللی
 • فراهم بودن شرایط سرمایه­ گذاری در کشور­های دیگر

با توجه به هزینه های اقامت در قبرس داشتن تابعیت مضاعف این کشور یک شانس برد-برد را برای افراد به ارمغان می­آورد.

تابعیت مضاعف در قبرس

داشتن شهروندی دوگانه در قبرس، مزایای بسیاری دارد که از آن جمله می‌توان به آزادی‌های اجتماعی و اقتصادی، امنیت در شروع کسب و کار در قبرس، تحصیل با هزینه مناسب در قبرس و سایر موارد اشاره کرد. با گذرنامه خارجی دوم، به جای گذرنامه‌ای که از کشور‌های مختلف مثل آمریکا، چین و روسیه استفاده می‌شود، فرصت بالاتر برای تحرک بین المللی و سرمایه‌گذاری فراهم می‌شود. تابعیت در قبرس به دو صورت تولد و چندین شکل ديگر از جمله تابعيت مضاعف قابل اخذ است.

شرکت مهاجرتی قبرس ایران با داشتن سال ها سابقه درخشان در امور مهاجرتی به کشور قبرس شمالی در کنار شماست تا با اشتراک گذاشتن تجربیات خود با شما بتواند شما را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان به قلب مروارید مدیترانه برساند.

ویزای گردشگری و مهاجرت به قبرس از طریق تولد
گردشگری تولد اصطلاحی است که والدینی که می­خواهند فرزند خود را در کشور دیگر به دنیا بیاورند از این واژه استفاده می­کنند. این والدین باید کشور مقصد را از لحاظ قوانین تابعیت در خصوص تولد فرزند و گرفتن تابعیت مورد بررسی قرار دهند. قانون خاک یا Jus Soil این امکان را فراهم می­کند که فرزند متولد شده در خاک کشور می­تواند تابعیت آن کشور را بدون در نظر گرفتن تابعیت والدین اخذ کند. البته این قانون شامل افراد دیپلماتیک نمی­شود. افراد دیپلماتیک پاسپورت دیپلماتیک اقامت را دارا هستند.

قوانین شهروندی و اخذ اقامت در هر کشوری متفاوت است و باید طبق روال اداری انجام بگیرد. کشورهایی که با تولد فرزند به والدین اقامت می­دهند شامل کشورهای توسعه یافته مانند کانادا، آمریکا و قاره­های آمریکای شمالی و جنوبی می­شوند. داشتن پاسپورت کشور­های پیشرفته مزایای بسیاری را دارد. متاسفانه مهاجرت به قبرس از طریق تولد امکان پذیر نیست؛ بنابراین باید به دنبال روش­های دیگر مهاجرت باشید.

تولد فرزند در قبرس شمالی

متولد شدن در جزیره قبرس تقریبا دارای قوانین یکسانی می باشد و فرقی نمی کند که فرزند شما در بخش شمالی این جزیره خوش آب و هوا متولد شود یا در بخش جنوبی. پس تولد فرزند در قبرس دارای یک قوانین تقریبا مشابه ای است که باید مطابق آن عمل شود.

تنها تفاوت در این دو قسمت جزیره نوع حاکمیت و ملیت آن است. قبرس شمالی کشوری است ترک نشین و تحت حمایت کشور ترکیه که ارتباط مستقیمی با این کشور دارد و به تازگی درخواست عضویت در اتحادیه اروپا را داده است.

اما در بخش جنوبی یعنی جمهوری قبرس زبان رسمی یونانی است و جزو اتحادیه اروپا است ( نه شنگن ) که با توجه به عضویت در این اتحادیه واحد پول رسمی این کشور یورو است.

مهاجرت به قبرس؛ شمالی یا جنوبی؟!

کشور قبرس به دو منطقه شمالی و جنوبی تقسیم می­شود. مهاجرت به قبرس شمالی از طریق کار و تحصیل و سرمایه گذاری انجام می­شود. هر کدام از این روش­ها مزیت­ها و چالش­های خود را دارند. شرایط برای مهاجرت به قبرس شمالی آسان­تر از مهاجرت به قبرس جنوبی است. البته این نکته را نیز نباید فراموش کرد که اخذ تابعیت قبرس جنوبی امتیازاتی را به همراه خواهد داشت که قبرس شمالی فاقد آن است. قبرس جنوبی عضو منطقه شنگن است. کسانی که ویزای شنگن را دارند می­توانند به راحتی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند. از آنجا که مهاجرت به قبرس از طریق تولد ممکن نیست روش­های دیگر را بیان می­کنیم.

در جزیره قبرس، دو کشور جمهوری قبرس و جمهوری ترک قبرس شمالی (TRNC) وجود دارد. خط سبز نیز به عنوان منطقه حائل بین این دو کشور تعریف شده است. هر دو کشور، با میزان جرم و جنایت پایین، کشورهای باثباتی هستند. هر دو منطقه نیز از مهاجران استقبال می‌کنند و دارای جوامع مهاجران بسیار بزرگی هستند. در حال حاضر، هزینه زندگی در قبرس شمالی به مقدار قابل توجه کمتر است. اگر به دنبال یک مقصد ارزان یا چشم‌انداز زیبای در منطقه مدیترانه هستید، قبرس شمالی گزینه‌ای عالی است. به علاوه، فوربس قبرس شمال را به عنوان بهترین مقصد برای خریدهای ساحلی در سال ۲۰۲۱ انتخاب کرده است.

مهاجرت به قبرس از طریق کار

یکی از روش­های مهاجرت به قبرس از طریق کار است. قبرس کشوری توسعه یافته با اقتصاد رو به رشد می­باشد. قبل از اینکه اقدام به مهاجرت از طریق کار کنید باید چند نکته را مد نظر داشته باشید . اول از همه اینکه درآمد سرانه این کشور را با کشورهای دیگر مقایسه کنید. هر اندازه درآمد سرانه بالاتر باشد؛ شانس شما برای موفقیت در حیطه کاری بالاتر می­رود.

مهاجرت به قبرس از طریق کار

دومین مورد که حتما باید به آن توجه داشته باشید، نرخ بیکاری است. نرخ بیکاری به شما کمک خواهد کرد که شانس خود را در بدست آوردن عناوین شغلی مختلف تخمین بزنید. توجه داشته باشید که برای زندگی در کشور قبرس باید میانگین درآمد هر فرد با میزان هزینه های اقامت در قبرس را با هم مقایسه کنید. اشتباهی که اغلب دچار آن می­شوند این است که میزان درآمد را با هزینه های زندگی در ایران مقایسه می­کنند. این کار باعث می­شود تا در تصمیم خود دچار اشتباه بزرگی شوند. مهاجرت به قبرس از طریق تولد ممکن نیست اما از طریق کار بسیار مرسوم می­باشد.

مهاجرت تحصیلی به قبرس

مهاجرت تحصیلی به قبرس از آن دسته روش­های محبوب است که طرفداران زیادی دارد. برای تحصیل در دانشگاه­های قبرس شما نیازی به گرفتن ویزا ندارید. تنها کافی است در یکی از دانشگاه­های قبرس پذیرش شوید. دروس در این دانشگاه­ها به دو زبان انگلیسی و ترکی استانبولی تدریس می­شود. بنابراین در دانشگاه های قبرس شمالی داشتن مدرک زبان ملاک پذیرش نمی­باشد. همچنین دانشجویان می­توانند به صورت پاره وقت تا حداکثر 20 ساعت در طول هفته به سرکار بروند. این قانون شامل تعطیلات میان ترم نمی­شود.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در قبرس یک از راه های مناسب برای دریافت اقامت در قبرس است. معامله و خرید ملک در خارج از کشور چالش­های خود را دارد که در این باره توصیه می­شود با افراد متخصص مشورت کنید. برای اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری باید خانه ای به ارزش 250 هزار دلار خریداری کنید. خرید ملک در نیمه شمالی قبرس این مزیت را دارد که مالیات زیادی بابت آن پرداخت نخواهید کرد. همچنین املاک در این قسمت ارزان هستند. دارندگان ملک می­توانند پس از مدتی اقدام به اخذ اقامت دائم در قبرس نمایند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یک راه مطمئن و مطلوب است. روش سرمایه گذاری، روش جایگزین مهاجرت به قبرس از طریق تولد می­باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت پناهندگی به قبرس

مهاجرت پناهندگی به قبرس یکی دیگر از روش­های مهاجرت به این کشور است. این روش پر از دردسر می­باشد و اغلب توصیه نمی­شود؛ مگر اینکه مابقی روش­ها مفید واقع نشود و تنها راه چاره استفاده از این روش باشد. شرایط پناهندگی در قبرس به این صورت است که شما باید اثبات کنید در کشور خود امنیت جانی و مالی ندارید. سپس درخواست پناهندگی به کشور قبرس دهید. این درخواست طی 7 الی 21 روز کاری بررسی و به شما پاسخ می­دهند. در صورت قبول درخواست شما امکان تحصیل و استفاده رایگان از خدمات درمانی برای شما فراهم خواهد شد. این روش سخت­ترین روش ممکن است و نیاز به بررسی­های دقیق­تری دارد. با وجود اینکه مهاجرت به قبرس از طریق تولد ممکن نیست اما مهاجرت از طریق پناهندگی به هیچ عنوان توصیه نمی­شود.

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

یکی از روش­های مهاجرت که در بیشتر کشور­ها مورد پذیرش است؛ مهاجرت از طریق ازدواج است. مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج به این صورت است که فرد خارجی باید با یک تبعه قبرسی ازدواج کند. ازدواج باید در فضای رسمی صورت بگیرد. همچنین این ازدواج نباید صوری باشد. افرادی که از این طریق وارد خاک قبرس می­شوند مورد کنترل بدنی قرار می­گیرند؛ همچنین تا مدت­ها زیر نظر هستند و مورد ارزیابی قرار می­گیرند. برای اخذ اقامت قبرس از طریق ازدواج حداقل باید سه سال از ازدواج زوج گذشته باشد تا بتوانند اقدام به اخذ اقامت دائم کشور قبرس نمایند.

دلایل باطل شدن تابعیت قبرس

پس از آنکه موفق به اخذ اقامت و مهاجرت به قبرس شدید کار تمام نمی­شود. این تابعیت ممکن است تحت شرایطی باطل شود. دلایل از دست دادن تابعیت در قبرس به دو صورت ارادی و اجباری اتفاق می­افتد. از دست دادن ارادی آن به صورت ترک تابعیت می­باشد. قوانین کشور قبرس در مورد تابعیت چندگانه و مضاعف کاملا دست افراد را باز گذاشته است. در این قوانین بعضی افراد حق ترک تابعیت خود را ندارند. این افراد شامل موارد زیر می­شوند:

 • افرادی که خدمت نظام وظیفه خود را انجام نداده­اند؛ حق ترک تابعیت خود را ندارند.
 • افرادی که مرتکب جرم شدند و در حال گذراندن مجازات خود هستند نمی­توانند تابعیت خود را ترک کنند.

از دست دادن تابعیت قبرس به صورت اجباری به عنوان سلب تابعیت معرفی می­شود. افرادی که توانستند تابعیت و اقامت قبرس را بگیرند تحت دو شرایط ممکن است تابعیت خود را از دست بدهند. این دلایل به شرح زیر می­باشد:

 • مشخص شود تابعیت گرفته شده بر اساس تقلب و مدارک جعلی بوده است. در صورت برملا شدن تقلب در اخذ اقامت قبرس بلافاصله تابعیت گرفته­شده باطل خواهد شد.
 • اشخاصی که بر خلاف امنیت کشور و دولت اقدام به فعالیت می­کنند تابعیت خود را از دست خواهند داد.

خوبی‌­ها و بدی‌­های اقامت در قبرس

اقامت در هرکشوری خوبی­ها و بدی­هایی به همراه دارد. در ادامه چند مورد از مزایا و معایب اقامت در قبرس را بیان می­کنیم.

مزایای زندگی در قبرس

 1. امنیت بالا
 2. انعطاف در پذیرش ارز­های رایج
 3. هزینه­‌های پایین زندگی در قبرس
 4. ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سطح بالا
 5. داشتن حساب­های بین­ المللی
 6. اقتصاد رو به رشد
 7. آزادی در پوشش و حجاب
 8. تحصیلات رایگان برای فرزندان
 9. اینترنت پر سرعت و آزاد
 10. وجود دانشگاه­‌ها با سطح علمی بالا و هزینه پایین تحصیل

معایب زندگی در قبرس

 1. حمل و نقل عمومی ضعیف
 2. نداشتن فروشگاه­های بزرگ
 3. نداشتن پرواز مستقیم به ایران
 4. خلوت بودن کشور

قوانین کشور قبرس

کشور قبرس قوانین اجتماعی و مدنی خود را از قوانین کشور انگلستان گرفته است. طبق قوانین کشور قبرس تمامی افرادی که در این کشور زندگی می­کنند از نظر اجتماعی با هم برابر و از حقوق یکسانی برخوردار می­باشند. تبعیضات حقوقی در کشور قبرس معنا ندارد و شما شاهد چنین تبعیضاتی نخواهید بود.

قوانین کشور قبرس

افرادی که در ادارات دولتی و خصوصی کار می­کنند و دارای سمتی هستند؛ معتقد هستند نباید حقی را از کسی ضایع کنند. آنان تمام تلاش خود را می­کنند تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهند و در جهت پیشرفت کشور گام بردارند. قوانین قبرس برای اقامت اعضای خانواده به طوری است که افراد زیر 18 و بالای 60 آسان­تر می­توانند اقامت بگیرند و در کنار خانواده خود باشند.

نکات مهم برای مهاجرت به قبرس

هنگام مهاجرت به قبرس چند نکته را باید به یاد داشته باشید. نکات مهم در مورد مهاجرت به قبرس این موارد است:

 • قوانین و چارچوب­های بیمه در کشور قبرس حائز اهمیت می­باشد.
 • نظام بازار آزاد در قبرس رواج دارد.
 • اجاره خانه در شهر نیکوزیا بسیار بالا است. چیزی حدود 17 درصد بیشتر از اجاره بها در تهران. بنابراین در صورت داشتن مشکل مالی از شهرهای اطراف برای سکونت استفاده کنید.
 • رشته­‌های مهندسی IT و مهندسی برق، رشته­های علمی و فنی درآمد خوبی در این کشور دارند.

در آخر باید خاطر نشان شویم که پاسپورت قبرس در رتبه هفتم جهان قرار دارد. این یعنی با داشتن پاسپورت قبرس می­توانید به 122 کشور جهان سفر کنید. با توجه به نزدیکی این کشور به آداب و رسوم کشور ترکیه، ایرانیان بسیار راحت می­توانند با آن کنار بیایند. قبرس از هر جهت می­تواند مقصد مناسبی برای ایرانیان باشد.

اما نگران نباشید شما می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان متخصص سایت قبرس ایران بر طرف کنید و با آگاهی کامل قدم در این راه بگذارید.

سخن آخر

امکان پذیر نمی­باشد زیرا این کشور از سیستم خون پیروی می­کند. بنابراین قبل از اینکه فرزند خود را در این کشور به دنیا بیاورید باید به دنبال گرفتن تابعیت قبرس برای خود باشید. تابعیت از طریق تحصیل، کار و سرمایه ­گذاری بیشترین متقاضی را دارد. قوانین تابعیت و اقامت کشور قبرس از تابعیت دو یا چند تابعیتی حمایت می­کند که مزایای فراوانی را برای افراد به دنبال دارد.

سرمایه گذاری امن

Infinity

Infinity

پروژه Infinity ـ اقتصادی با منظره دریا شروع قیمت از 137,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

aloha

Aloha

ریزورت ساحلی Aloha- آپارتمان و ویلاهای لوکس شروع قیمت از 175,945 پوند دریافت مشاوره رایگان

42

mediterra

پروژه mediterra : زندگی مدیترانه‌ای پایدار در آلسانجاک گیرنه شروع قیمت از 330,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

Site 23

orchard

پروژه Orchard : پروژه ای لوکس در قبرس شمالی شروع قیمت از 104,000 پوند دریافت مشاوره رایگان  

Habitat

Habitat

پروژه Habitat: آرامشبخش مانند اسن تپه قبرس شمالی شروع قیمت از 105,950 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه تاریخ تحویل پروژه: اواسط سال ۲۰۲۷…

Grand Sapphire Blu 1

Grand Sapphire Blu

پروژه Grand Sapphire Blu: سرمایه گذاری ای پر سود و امن شروع قیمت از 87,900 پوند دریافت مشاوره رایگان اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه معرفی پروژه: پروژه Grand Sapphire…

واحد ها 1

grand-sapphire

پروژه Grand Sapphire – یک زندگی ۷ ستاره شروع قیمت از 59,500 پوند دریافت مشاوره رایگان صفحه اصلی 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای…

5 1

Elysium2

پروژه آپارتمانی الیسیوم 2 – محدوده لانگ بیچ اسکله شروع قیمت از 95,000 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای پروژه…

Villa 11 Mart 37 Foto

phuket

پوکت قبرس شمالی – خانه ای جدید سبک زندگی جدید شروع قیمت از 104,500 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت در نظر گرفته…

U A DSC00406 Pano

edelweise

edelweise – زندگی ای شاد در خانه ای زیبا شروع قیمت از ۵۶,۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای…

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها