Search

مهاجرت پناهندگی به قبرس

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش
مهاجران در دریا

 همه چیز درباره مهاجرت پناهندگی به قبرس

شاید شما هم به فکر مهاجرت افتاده باشید. مهاجرت به یک کشور دیگر شاید تنها راه تغییر شرایط و بهبود اوضاع باشد. تصمیم به مهاجرت یکی از مهم­ترین و حساس­ترین تصمیم زندگی است. تمام جوانب را به خوبی باید سنجید. کدام کشور مقصد ما باشد؟ در بین کشور­های متعدد می­خواهیم درباره مهاجرت پناهندگی به قبرس حرف بزنیم. آیا قبرس همان کشور آمال و آرزوها برای مهاجرت است؟ چگونه می­توان به این کشور مهاجرت کرد؟ شرایط زندگی در قبرس چگونه است؟ برای یک فرد غریبه زندگی و مهاجرت به قبرس چه مزایا و معایبی دارد؟

بزن بریم قبرس!

جمهوری قبرس یک جزیره زیبا در دریای مدیترانه است. این کشور از غرب با سوریه و از جنوب با یونان همسایه است. جزیره قبرس سومین جزیره پر جمعیت دریای مدیترانه است. این کشور به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می­شود. قسمت شمالی آن توسط ترکیه به عنوان کشور مستقل شناخته می­شود. این قسمت ترک نشین است و ساکنان آن مسلمان هستند. زبان قبرس شمالی ترکی است. بخش جنوبی متفاوت­تر از بخش شمالی است. این بخش تحت تاثیر فرهنگ کشور یونان است و به بخش اروپایی قبرس معروف است. بخش جنوبی قبرس عضو اتحادیه اروپا می­باشد. قبرس دارای آب وهوای معتدل مدیترانه­ای است. قبرس کشوری سرسبز و چشم نواز است. قبرس یکی از مناطق باستانی و تاریخی می­باشد. پایتخت این کشور شهر نیکوزیا می­باشد. قبرس از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار است و همچنین مردمان بسیار با فرهنگ و باسوادی دارد. شرایط کار و فعالیت در این کشور فراهم است.

نقشه قبرس

روش­های مهاجرت به قبرس

برای آنکه بتوان به قبرس مهاجرت کرد چندین روش وجود دارد. با توجه به موقعیت فرد هر کس می­تواند از طریقی به این کشور زیبا و آرام سفر کند. شرایط مهاجرت به قبرس شمالی و جنوبی کاملا متفاوت است. شما می­توانید از طریق کار، تحصیل یا سرمایه­گذاری به این کشور مهاجرت کنید. هر کدام از این روش­ها مزایا و معایب خودش را دارد. در ادامه به طور مفصل­تر درباره روش­های مهاجرت صحبت می­کنیم.

 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق سرمایه­گذاری
 • مهاجرت از طریق پناهندگی
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد

مهاجرت به قبرس شمالی

مزیت های مهاجرت به قبرس

همانطور که اشاره شد قبرس شمالی تحت سلطه دولت ترکیه و قوانین آن شبیه به قوانین کشور ترکیه است. زندگی در قبرس شمالی بسیار شبیه به زندگی در ترکیه است. زبان این بخش از قبرس ترکی است و واحد پول آن لیر می­باشد. شرایط زندگی در قبرس شمالی تا حد زیادی شبیه به زندگی مردم ترکیه است. آنچه که در مهاجرت به قبرس شمالی دارای اهمیت است این است که این بخش از قبرس از جانب اکثر دولت­های ملی به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت شناخته نمی­شود. روش­های متعددی برای مهاجرت وجود دارد. سه روش متداول برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارد.

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت سرمایه­گذاری

در بین این روش­ها مهاجرت از طریق تحصیل اولویت و ارجحیت دارد. اگرچه روش خطرناک و غیر قانونی مهاجرت پناهندگی به قبرس نیز یکی از روش­های موجود است اما پیشنهاد نمی­شود.

مزیت­های مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به کشور قبرس شمالی مزیت­های منحصر به فردی برای ایرانیان دارد. از جمله این شرایط مطلوب عبارتند از:

 1. ایرانیان نیاز به اخذ ویزا ندارند.
 2. ارتباط راحت و رفت و آمد به کشور ترکیه
 3. نزدیک بودن از لحاظ جغرافیایی به ایران
 4. فراهم بودن شرایط تبادل دانشجو با دانشگاه­های برتر جهان
 5. هزینه­های پایین زندگی و تحصیل برای دانشجویان خارجی
 6. آب و هوای معتدل و دلچسب برای تمام فصول سال
 7. کشوری زیبا و تروریستی با مناظر فوق­العاده طبیعی و تاریخی
 8. فراهم بودن شرایط اخذ اقامت از طریق تحصیل
 9. فراهم بودن شرایط اقامت از طریق سرمایه گذاری آن هم با مبلغی کم­تر از کشور­های دیگر

مهاجرت تحصیلی آسان­ترین راه مهاجرت

تحصیل یکی از روش­های رایج و کم دردسر مهاجرت به قبرس است. از مهم­ترین مقصدهای تحصیلی ایرانیان قبرس شمالی است. دلیل محبوبیت این کشور پایین بودن هزینه­های زندگی و همچنین شهریه­های مقرون به صرفه دانشگاه است. اکثر متقاضیان که شرایط مهاجرت و تحصیل در اروپا و آمریکا ندارند به عنوان جایگزین قبرس شمالی را انتخاب می­کنند. مهاجرت تحصیلی به قبرس این مزیت را دارد تا دانشجویان در طرح تبادل دانشجو با دانشگاه­های برتر دنیا شرکت کنند. به دانشجویان اجازه داده می­شود تا به مدت یک سال از دوران تحصیلشان به کشوری دیگر سفر کنند و در دانشگاهی دیگر مهمان باشند. این کار برای رزومه دانشجویان بسیار فوق العاده است. همچنین برای دانشجویان تحصیل در برخی رشته­ها مانند هتلداری و گردشگری این امکان را دارد تا مستقیم وارد بازار شوند. قبرس کشوری توریستی است. کار کردن در هتل­ها و مکان­های گردشگری می­تواند رزومه پرباری را برای دانشجویان به ارمغان بیاورد. از طرفی پس از فارغ التحصیلی امکان استخدام در شرکت­ها و هتل های ترکیه وجود دارد. هزینه تحصیلی در دانشگاه­های قبرس شمالی چیزی حدود 200 تا 4500 دلار در سال است. برای دانشجویان بین المللی چیزی بین 140 تا 1200 دلار بدون اعمال بورسیه 50 درصدی ویژه دانشجویان بین­الملل است.

محبوب­ترین دانشگاه­های قبرس

ساحل قبرس در شب

متقاضیان تحصیل در قبرس می­توانند از طریق تحصیل در رشته­های پزشکی، علوم کامپیوتر و کسب و کار مدیریت گردشگری در دانشگاه­های قبرس پذیرش شوند. چند دانشگاه مهم و محبوب میان متقاضیان مهاجرت تحصیلی به شرح زیر است:

 • دانشگاه نیکوزیا
 • دانشکده پزشکی مولکولی قبرس
 • دانشگاه اروپایی قبرس
 • CTL EUROCOLLEGE
 • موسسه مدیترانه­ای برای تحقیقات علمی
 • موسسه بین المللی مدیریت قبرس

امکان تحصیل در تمام مقاطع و رشته های مختلف و در تمام دانشگاه­های قبرس وجود دارد. برای تحصیل در قبرس باید ویزای تحصیلی تهیه کرد. این کار باید سه ماه پیش از شروع هر نیم سال تحصیلی انجام شود.

مهاجرت از طریق سرمایه­گذاری

از روش­های دیگر جهت مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه­گذاری است. یکی از آسان­ترین و پرطرفدار­ترین راه­های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خرید ملک در قبرس است. شما می­توانید تحت شرایط خاص اقامت دائم قبرس را داشته باشید و از طریق آن به اقامت دائم اتحادیه اروپا برسید. تا پیش از سال 2021 شرایط بسیار آسان­تر بود اما در ابتدای سال 2021 کمی این شرایط دست­خوش تغییر شده است. در برنامه جدید شما باید یک یا دو ملک به ارزش 300 هزار یورو خریداری کنید. علاوه بر این باید مبلغ 30 هزار یورو را در بانک­های قبرس به مدت سه سال بلوکه کنید. دولت قبرس برای سرمایه­گذاری شروطی را پیش پای سرمایه­گذار قرار داده است از جمله اینکه سرمایه­گذاران باید بالای 18 سال سن داشته باشند همچنین عدم سوء پیشینه برای سرمایه­گذاران الزامی می­باشد. شهرهای مهم برای خرید ملک و سرمایه­گذاری شامل نیکوزیا، لیماسول، استراوس، لارناکا، فاماگوستا می­باشد. بیشتر مناطق ساحلی این پتانسیل را دارند تا از طریق ملک بتوان در آن سرمایه­گذاری کرد.

مهاجرت به قبرس از طریق کار

کشور قبرس یک کشور توریستی با سالیانه شش میلیون مسافر و توریست است. متقاضیان کار اقبال خوبی در مشاغل مرتبط به حوزه گردشگری دارند. از جمله شغل­هایی مانند تور لیدر، مترجم، رزرواسیون و شغل­های مرتبط با هتل­داری مانند آشپزی. متقاضیان کار در قبرس باید توجه داشته باشند که نیاز به کارفرمای اهل قبرس دارند. کارفرمای تبعه قبرس باید خواهان استخدام تبعه غیر قبرسی باشد. همچنین کارفرما باید اثبات کند که هیچ داوطلب واجد شرایطی برای کار در این شغل وجود ندارد. نرخ بیکاری کشور قبرس در سال 2022 چیزی حدود 4.40 است. به عبارتی نرخ بیکاری تعین کننده شانس شما در مهاجرت به قبرس از طریق کار می­باشد.

مدارک لازم جهت اخذ اقامت کاری

 1. ارائه درخواست ابتدایی به اداره کار کشور قبرس
 2. ارائه درخواست اجازه کار
 3. ارائه درخواست اخذ اقامت کاری

تمامی اتباع خارجی که از کشورهای غیر اروپایی هستند باید اجازه کار را پیش از ورود به خاک قبرس تهیه نمایند. مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار در کشور قبرس به عبارت زیر است:

 • اجازه اقامت یک ساله در قبرس
 • نداشتن هیچگونه سوء پیشینه
 • ارائه قرارداد کاری حداقل یک سال
 • ویزای موقت قبرس گرفته شده از سفارت قبرس
 • بیمه نامه
 • پاسپورت با اعتبار 3 سال
 • رسید پرداخت هزینه به اداره کار کشور قبرس
 • نامه تمکن مالی

مهاجرت به قبرس جنوبی

قبرس جنوبی یا قبرس یونانی شرایط متفاوتی از قبرس شمالی دارد. مهاجرت به قبرس جنوبی با سختگیری­های بیشتری همراه است؛ اما با این وجود تمام راه­ها و گزینه­های مهاجرت برای قبرس جنوبی با قوت خود باقی است. مهاجرت از طریق کارآفرینی یکی از روش­های متداول این روزهای مهاجرت است. دولت قبرس جنوبی صندوق حمایت­های مالی را در نظر دارد که شامل دسته­بندی­های متنوع می­شود. فعالیت­های که در این مسیر انجام می­شود باید به سود سرمایه­­ای قبرس جنوبی تمام شود.

مهاجرت از طریق همراه به قبرس

نمایی از ساحل قبرس

مهاجرت به قبرس از طریق همراه یکی دیگر از روش­های موجود است. افرادی که ویزای تحصیلی کشور قبرس جنوبی را اخذ کرده­اند می­توانند برای همسر و فرزند و همچنین یکی از والدین خود ویزای همراه تهیه نمایند. باید توجه داشته باشید که در این روش شما اجازه کار در قبرس را ندارید. اگر یکی از اقوام درجه یک شما در قبرس زندگی می­کند می­تواند یک دعوتنامه مهم از سوی او و همچنین نامه تمکن مالی شرایط را برای اقامت شما فراهم کند. اقامت شما تا 5 سال در وضعیت موقت قرار خواهد داشت. طی این 5 سال زندگی شما مورد ارزیابی قرار می­گیرد و در صورت فراهم بودن تمام شرایط اقامت دائم برای شما صادر خواهد شد. قبرس کشور بسیار خوبی برای درآمدزایی است. طی این 5 سال اقامت موقت می­توانید به درآمدزایی حرفه ای بپردازید تا شرایط شما برای اقامت دائم فراهم شود.

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

یک روش قانونی برای مهاجرت، مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج است. فرد خارجی با یک فرد تبعه کشور قبرس ازدواج می­کند. ازدواج باید در یک فضای رسمی صورت بگیرد و همچنین به هیچ عنوان افراد حق ندارند ازدواج صوری بکنند. افرادی که از طریق ازدواج وارد خاک قبرس می­شوند باید مورد ارزیابی بدنی قرار بگیرند. همچنین پرونده آنان در کشور مبدا مورد ارزیابی قرار می­گیرد. اشخاص نباید تحدیدی در برابر نظم و آرامش قبرس باشند. از طرفی این افراد باید نامه تمکن مالی از سوی تبعه کشور قبرس جنوبی را داشته باشند. برای اخذ اقامت کشور قبرس باید 3 سال از زندگی مشترک زوجین گذشته باشد تا بتوانند شرایط را برای اقامت دائم فراهم کنند.

مهاجرت به قبرس از طریق تولد

کشور قبرس برای تابعیت از طریق تولد از سیستم خون استفاده می­کند. در این روش مهاجرت به قبرس از طریق تولد وقتی اتفاق می­افتد که فرزند متولد شده پدر و مادری از تبعه قبرس داشته باشند. در واقع فرزند در صورتی می­تواند از طریق تولد اقامت بگیرد که پدر و مادرش تابعیت قبرس را داشته باشند. سیستم خاک در کشور قبرس جنوبی بسیار نادر است و کم­تر دیده می­شود.

مهاجرت پناهندگی به قبرس

ساختمان ها و رودخانه در قبرس

مهاجرت پناهندگی به قبرس یک روش دیگر است. روشی که بسیار پر دردسر می­باشد. دولت کشور قبرس شرایط مناسبی برای پناهندگان فراهم نکرده­است. وضعیت کمپ­های مهاجرین بسیار نامطلوب است. این شرایط برای کودکان و بانوان به مراتب سخت­تر می­باشد. در چنین شرایطی مهاجرت پناهندگی به قبرس شاید آخرین گزینه پیشنهادی باشد.

برای مهاجرت پناهندگی به قبرس شما باید در کشور خود درگیری­های شدید و یا با تهدید به مرگ رو به رو باشید. روال پناهندگی در کشور قبرس یک بازه 30 روزه را شامل می­شود. ابتدا شما باید درخواست پناهندگی به کشور قبرس جنوبی را ارائه دهید. درخواست شما طی 7 الی 21 روز کاری مورد بررسی قرار می­گیرد. طی این زمان شرایط اسکان بسیار بدی را تجربه خواهید کرد. در صورت پذیرش پناهندگی شما توسط کشور قبرس، شما اجازه تحصیل رایگان و همچنین دریافت خدمات رایگان درمانی را خواهید داشت.

مهاجرت پناهندگی به قبرس شرایط بسیار سخت و پیچیده­ای دارد که در بیشتر مواقع توصیه نمی­شود. برای پناهندگی نیز روش­های متعددی وجود دارد که در ادامه روش­های مهاجرت پناهندگی به قبرس را شرح می­دهیم.

شرایط پناهندگی در قبرس جنوبی

قبرس جنوبی به علت ارتباطش با کشور­های اروپایی بسیار مورد توجه مهاجرین است. در این بین بسیاری از روش مهاجرت پناهندگی به قبرس استفاده می­کنند. شرایط پناهندگی در قبرس اروپایی بسیار سخت است. فرد پناهنده باید اثبات نماید که در کشور خود دچار آزار و اذیت شده­است. در بعضی موارد فرد باید اثبات کند که در صورت برگشت به کشورش جان او در خطر خواهد بود. درخواست پناهندگی شرایط خاص و ویژه­ای دارد که در صورت رعایت نکردن آن احتمال رد درخواست پناهندگی بالا است.

پناهندگی قبرس و کنوانسیون ژنو

مطابق کنوانسیون ژنو که در سال 1951 برای پناهندگان به تصویب رسید پناهنده به کسی گفته می­شود که در کشور خود به دلایل نژادی، اعتقادادات سیاسی و مذهبی و عضویت در گروه­های خاص مورد آزار جسمی و روحی قرار بگیرد. این افراد ممکن است از لحاظ جانی و مالی نیز در خطر باشند. کشور قبرس جزو کشور­های کنوانسیون ژنو می­باشد. این خبر خوبی برای کسانی است که از روش مهاجرت پناهندگی به قبرس استفاده می­کنند. این یعنی تعریف پناهندگی در قبرس مطابق با تعریف کنوانسیون ژنو می­باشد. پناهندگی قبرس و کنوانسیون ژنو قوانین یک سویی دارند. این کنوانسیون دارای بندهای متفاوت است که شرایط پناهنده را مورد بررسی قرار می­دهد. تلاش این کنوانسیون در جهت پایان دادن به نقض قوانین ضد بشر می­باشد.

خطرات پناهندگی قبرس

 • مهاجرت پناهندگی به قبرس بدون شک پر خطرترین روش برای مهاجرت است. خوب است اطلاعاتی درباره پناهندگی قبرس و خطرات آن داشته باشید.
 • مهاجرت از طریق مرزهای دریایی و توسط افراد قاچاقچی یکی از نا امن­ترین راه­های موجود است. بسیاری افراد به دلیل مهاجرت غیر قانونی با کشتی­های آب­های آزاد در دریا غرق می­شوند.
 • پس از ورود به خاک قبرس به علت هویت نامشخص ممکن است پناهنده توسط اداره امنیت بازداشت شود و تا مشخص شدن درخواست پناهندگی در اداره امنیت باقی بماند.
 • کمپ­های پناهندگی شرایط مطلوبی ندارند و زندگی در آن بسیار مشکل است. امکانات رفاهی و بهداشتی بسیار کم است که با وجود زندگی جمعی امکان هرگونه انتقال بیماری و خطر جانی موجود است.

مراحل پناهندگی به کشور قبرس

مهاجرت پناهندگی به قبرس مراحل و شرایط و ضوابطی دارد که در ادامه به آن می­پردازیم. پناهندگی قبرس و مراحل آن به این صورت است که اگر فرد با اعضای خانواده وارد قبرس شود باید درخواست پناهندگی به صورت خانوادگی مطرح شود تا پرونده آنان بررسی گردد. در صورت ورود غیر قانونی هرچه سریع­تر و غیر مستقیم باید درخواست پناهندگی به مقامات دولتی این کشور ارسال گردد.

در صورتی که فرد پس از ورود توسط پلیس بازداشت شود می­تواند درخواست پناهندگی خود را از طریق اداره زندان و یا بازداشتگاه مطرح نماید. مراحل درخواست پناهندگی به شرح زیر است:

 1. پر کردن فرم درخواست پناهندگی
 2. ارائه گذرنامه، کارت شناسایی یا هر مدرک معتبری که هویت شخص را اثبات نماید.
 3. ارائه 3 قطعه عکس همراه مدارک

با ارائه مدارک درخواست پناهندگی فرد متقاضی توسط کشور قبرس بررسی می­گردد. ممکن است درخواست رد یا قبول شود این امر بستگی به شرایط پناهنده و قوانین قبرس دارد.

کیس‌­های پناهندگی برای قبرس

مهاجرت پناهندگی به قبرس دارای کیس­های مختلفی است. افرادی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند می­توانند از طریق پناهندگی قبرس و کیس­ های پناهندگی در قبرس اقدام نمایند. این کیس­ها شامل موارد زیر می­شوند.

 • پناهندگی اجتماعی
 • پناهندگی سیاسی
 • پناهندگی مذهبی

با توجه به موقعیت خود می­توان از کیس­های بالا برای پناهندگی استفاده کرد. مهاجرت پناهندگی به قبرس بسیار پرخطر و دردسرساز می­باشد. شما برای اقامت در قبرس می­توانید از پناهندگی قبرس و روش ­های جایگزین استفاده نمایید. پیشنهاد ما روش­های جایگزین و قانونی است. قوانین پناهندگی در قبرس سخت و پیچیده است و احتمال آنکه درخواست پناهندگی رد شود بسیار بالا می­باشد. همچنین هیچ موسسه معتبری خدمات پناهندگی ارائه نمی­دهد و شما در این مسیر با چالش­های بسیار زیادی مواجه خواهید شد.

زندگی در قبرس؛ رویایی و شگفت انگیز

هزینه ی زندگی در قبرس

قبرس به عنوان یک کشور خوش آب و هوا و زیبا مقصد بسیاری از گردشگران است. قبرس شمالی به عنوان مروارید کوچک مدیترانه معرفی می­شود و قبرس جنوبی به عنوان قبرس اروپایی معرفی می­گردد. قوانین زندگی در قبرس با توجه به اینکه در نیمه شمالی هستید یا جنوبی متفاوت است. قبرس شمالی بیشتر شبیه به ترکیه است و قبرس جنوبی تحت تاثیر کشور یونان می­باشد. با این وجود قوانین زندگی در قبرس شبیه کشور­های توسعه یافته نظیر آلمان و فرانسه، هلند و بلژیک می­باشد.

مزایای پناهندگی در قبرس

 • زبان غالب این کشور انگلیسی است.
 • نرخ پایین جرم و جنایت و امنیت بالا
 • هزینه های پایین زندگی
 • انعطاف پذیری در ارز رایج
 • کیفیت بالای بهداشت و درمان
 • مالیات پایین و کار از راه دور
 • زندگی آرام و بدون استرس
 • اقتصاد رو به رشد
 • سرعت اینترنت بالا
 • آلودگی بسیار کم
 • دریافت اقامت دائم قبرس مساوی با دریافت ویزای شنگن است.

معایب پناهندگی در قبرس

 • مالیات برای اشخاص حقیقی بالا است.
 • امکان دارد حوصله شما سر برود. جزیره بدون گردشگران سوت و کور خواهد بود.
 • درآمد پایین.
 • محدودیت در رفت و آمد به جزیره.
 • محدودیت در تنوع اجناس و کالا .
 • گرفتن اقامت دائم سخت است.
 • بازار کار برای دانشجویان خارجی چندان جالب نیست.

سخن آخر

قبرس به عنوان یک کشور خوش آب و هوا مقصد بسیاری از مهاجرین است. مهاجرت پناهندگی به قبرس دردسرهای خود را دارد و همچنین قوانین پناهندگی در قبرس بسیار سختگیرانه می­باشد. روش­های جایگزین زیادی برای مهاجرت پناهندگی به قبرس وجود دارد. راحت­ترین و بی دردسرترین آن مهاجرت از طریق تحصیل و همچنین ازدواج است. هزینه های زندگی در قبرس نسبت به سایر کشور­های اروپایی کم­تر است و این نکته بسیار حائز اهمیت می­باشد.

سرمایه گذاری امن

Infinity

Infinity

پروژه Infinity ـ اقتصادی با منظره دریا شروع قیمت از 137,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

aloha

Aloha

ریزورت ساحلی Aloha- آپارتمان و ویلاهای لوکس شروع قیمت از 175,945 پوند دریافت مشاوره رایگان

42

mediterra

پروژه mediterra : زندگی مدیترانه‌ای پایدار در آلسانجاک گیرنه شروع قیمت از 330,000 پوند دریافت مشاوره رایگان

Site 23

orchard

پروژه Orchard : پروژه ای لوکس در قبرس شمالی شروع قیمت از 104,000 پوند دریافت مشاوره رایگان  

Habitat

Habitat

پروژه Habitat: آرامشبخش مانند اسن تپه قبرس شمالی شروع قیمت از 105,950 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه تاریخ تحویل پروژه: اواسط سال ۲۰۲۷…

Grand Sapphire Blu 1

Grand Sapphire Blu

پروژه Grand Sapphire Blu: سرمایه گذاری ای پر سود و امن شروع قیمت از 87,900 پوند دریافت مشاوره رایگان اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه معرفی پروژه: پروژه Grand Sapphire…

واحد ها 1

grand-sapphire

پروژه Grand Sapphire – یک زندگی ۷ ستاره شروع قیمت از 59,500 پوند دریافت مشاوره رایگان صفحه اصلی 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای…

5 1

Elysium2

پروژه آپارتمانی الیسیوم 2 – محدوده لانگ بیچ اسکله شروع قیمت از 95,000 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای پروژه…

Villa 11 Mart 37 Foto

phuket

پوکت قبرس شمالی – خانه ای جدید سبک زندگی جدید شروع قیمت از 104,500 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت در نظر گرفته…

U A DSC00406 Pano

edelweise

edelweise – زندگی ای شاد در خانه ای زیبا شروع قیمت از ۵۶,۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای…

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها