Search

شغل های پردرآمد در قبرس شمالی

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش
شغل های پر درآمد در قبرس شمالی

شغل های پر درآمد در قبرس شمالی

از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند شرایط کاری و درآمد در این کشور است. درست زمانی که فرد تصمیم به مهاجرت می گیرد، (فکر اینکه آیا درآمد در کشور مقصد به قدری خواهد بود که بتوانم هزینه های زندگی خود و خانواده ام را پوشش بدهم؟) به سراغ او می آید.

از این رو می توان گفت که پیدا کردن یک شغل با درآمد بالا در قبرس شمالی بسیار مهم است. با توجه به اینکه واحد پول قبرس شمالی لیر ترکیه است، قبرس شمالی در دسته کشور های ارزان قرار گرفته است.

با وجود تمام اینها، اقامت در قبرس شمالی چه از طریق کار در قبرس شمالی و چه از طریق هر روش دیگری نیاز به داشتن آگاهی در مورد شغل های پر درآمد در قبرس شمالی دارد.

در ادامه این مطلب از سایت قبرس ایران همراه ما باشید تا درآمد در قبرس شمالی را بررسی کنیم.

 

مشاغل پر درآمد در قبرس شمالی

 

به دلیل رشد اقتصادی و تعداد جمعیت کم، قبرس شمالی به عنوان مقصد مهاجرت برای بسیاری از افراد جذاب است. با آشنایی با شغل های پرطرفدار و درآمد بالا در این کشور، می توانید زندگی مرفه و ایده آل خود را به دست آورید. همانطور که در هر کشور، برخی شغل ها به دلیل شرایط عمومی آن کشور، پرطرفدارتر هستند. به عنوان مثال، در صورت قوت قطعات کشاورزی یک کشور، شغل های مرتبط با کشاورزی در آنجا پرطرفدار خواهند بود. در اینجا به بحث درباره شغل های پرطرفدار و پر درآمد ترین شغل ها در قبرس شمالی خواهیم پرداخت.

 

پزشکی در قبرس شمالی

 

یکی از شغل های محبوب در قبرس شمالی، حرفه پزشکی است. در بسیاری از کشورها، پزشکی به عنوان یکی از مشاغل با درآمد بالا شناخته می‌شود. برای اینکه فرد به عنوان یک پزشک مشغول به کار شود، باید 4 سال دوره تحصیل را گذرانده و سپس به مدت 2 سال در یک بیمارستان قبرس شمالی دوره کارآموزی خود را تکمیل کند. زبان انگلیسی یا زبان رایج قبرس شمالی باید به خوبی تسلط داشته باشید تا بتوانید در این دوره تحصیل کنید. حقوق چارچوب پزشکان در قبرس شمالي مي‌تواند ماهيانه از 4.2 تا 12.2 هزار يورو باشد.

پزشکی در قبرس شمالی

مشاغل مرتبط با گردشگری در قبرس شمالی

 

با توجه به اماکن و جاذبه های گردشگری قبرس شمالی، شغل های مرتبط با صنعت توریسم و گردشگری، از جمله هتل داری، رستوران، کافه، قنادی و شیرینی پزی، رنت و گالری ماشین، فعالیت های تفریحی و آبی، صرافی ارز بین المللی و دیجیتال، عکاسی، فروشگاه داری و آی تی، پتانسیل رشد بالایی دارند. این شغل ها به عنوان استارت آپ نه تنها امکان استخدام از سوی کارفرمایان را فراهم می کنند بلکه شما نیز مستقلاً مجموعه خود را در این حوزه راه‌اندازي کرده و سودآوري خود را بهبود بخشید. اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در قبرس شمالی.

شغل های گردشگری

مشاغل مرتبط با ساخت و ساز در قبرس شمالی

 

همانطور که بار ها گفته شد، بیشترین سرمایه گذاری در قبرس شمالی مربوط به حوزه خرید ملک در این کشور است. سرمایه گذاران خارجی در قبرس شمالی در حال ساخت پروژه های ساختمانی و مسکونی بسیار زیادی هستند و بازار ملک در قبرس شمالی بسیار داغ است. افرادی که قصد فعالیت در هر زمینه ای در حوزه ساختمان سازی هستند می توانند با تماس با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان مشغول به فعالیت و کسب درآمد در قبرس شمالی شوند. مشاغلی مانند:

  • سرمایه گذاری در املاک
  • خدمات فنی ساختمان
  • مهندس برق (خدمات برقی ساختمان)
  • رنگ کار، گچ کار و بنا
careers in construction 1600x900 1

مدیر بازاریابی در قبرس شمالی

 

مسئولیت‌های اصلی مدیر بازاریابی شامل تحقیق درباره بازار، پشتیبانی بازار و رهبری تیم بازاریابی است. برای این شغل، حداقل مدرک لیسانس بازاریابی و حداقل ۷ سال سابقه کار در این زمینه الزامی است. درآمد مدیران بازاریابی بین ۱.۵ تا ۴.۴ هزار یورو در ماه قرار دارد.

مدیر بازاریابی

وکالت در قبرس شمالی

برای ورود به این حرفه در قبرس شمالی، فرد باید دارای حداقل مدرک کارشناسی حقوق باشد. در ابتدا، برای یک سال به عنوان کارآموز در یک دفتر وکالت یا دادستانی کار می‌کند. پس از آن، در آزمون وکالت شرکت کرده و با کسب نمره قبولی، مجوز اشتغال به کار را دریافت می‌کند. درآمد ماهانه یک وکیل در قبرس شمالی بین ۲٫۹ تا ۸ هزار یورو است.

 

قاضی در قبرس شمالی

 

یکی از پر درآمدترین شغل‌های موجود در جزیره قبرس شمالی، شغل قضاوت است. به دلیل استعمار انگلستان در جزیره، سیستم قضایی قبرس مشابه سیستم انگلستان است. برای استخدام در این شغل، فرد باید حداقل مدرک کارشناسی حقوق داشته باشد و دوره‌های کارآموزی خود را در دادگستری قبرس به پایان برساند. سپس در آزمون استخدامی قضات شرکت کند و در صورت کسب نمره قبولی، به عنوان یک قاضی منصوب می‌شود. این شخص توسط رئیس جمهور با پیشنهاد دادگاه عالی قبرس انتخاب می‌شود. درآمد ماهانه 3.5 تا 10 هزار یورو برای یک قاضی معمول است.

وکیل در قبرس شمالی

دندان پزشکی در قبرس شمالی

 

یکی دیگر از مشاغل پر درآمد در قبرس دندانپزشکی است. برای فعالیت در این شغل در کشور قبرس شمالی باید به مدت 5 سال دوره های کارآموزی و دوره های آموزشی شرکت کنید. درآمد دندانپزشکی در  قبرس شمالی ماهیانه حدود 3 تا 8 هزار یورو می باشد.

دندانپزشک در قبرسش

آرایشگری در قبرس شمالی

قیمت‌های اصلاح مو در قبرس شمالی بسیار متفاوت است و به شهر و منطقه بستگی دارد. در آقایان، نرخ اصلاح معمولاً بین 60 تا 150 لیر و در خانم‌ها از 100 لیر شروع می‌شود. درآمد متوسط یک آرایشگر در قبرس حدود 50 میلیون تومان در ماه است، با این حال، با توجه به تعداد مشتریان و مکان آرایشگاه، این درآمد تا چهار برابر هم افزایش پیدا کند.

 

میانگین درآمد برترین مشاغل در قبرس شمالی

در جدول زیر میانگین درآمد 10 شغل پر درآمد در قبرس را بررسی کردیم:

نام شغل
میانگین درآمد
جراح
11.000 یورو
قاضی
10.100 یورو
وکیل
9.000 یورو
مدیر بانک
8.500 یورو
مدیر اجرایی
6.400 یورو
ارتودنتیست
6.000 یورو
استاد دانشگاه
5.700 یورو
خلبان
5.300 یورو
مدیر بازاریابی
5.500 یورو

 

جمع بندی

در این مقاله از سایت قبرس ایران سعی کردیم تا برخی از مشاغل پر درآمد در قبرس شمالی را معرفی کنیم. مشاغل پر درآمد دیگری در قبرس شمالی وجود دارد که شاید در این مقاله به آن اشاره نشده باشد شما می توانید با تماس با کارشناسان ما و اعلام شغل خود از میزان درآمد دقیق آن در قبرس شمالی مطلع شوید.

 

سوالات متداول

 

شغل های پر درآمد در قبرس شمالی چه شغل هایی هستند؟

مشاغلی مانند مشاغل مالی، معاملات املاک، مشاغل مرتبط با ساختمان سازی، هتلداری، رستوران‌داری، خدمات تفریحی در قبرس شمالی از درآمد خوبی برخوردارند.

 

حداقل حقوق در قبرس شمالی چقدر است؟

حداقل حقوق دریافتی در سال 2022 در قبرس شمالی 7 هزار لیر است که این مبلغ برای کارگر ساده می باشد.

 

برای استخدام در قبرس شمالی چه مواردی لازم است؟

از مهم ترین موارد برای استخدام در قبرس شمالی تسلط بر یکی از زبان های ترکی یا انگیلیسی است.

 

آیا امکان استخدام در ادارات دولتی قبرس شمالی وجود دارد؟

خیر شما بدون داشتن اقامت قبرس شمالی و حق شهروندی نمی توانید در ادارات دولتی این کشور مشغول شوید و این مشاغل فقط برای شهروندان قبرس شمالی می باشد.

 

آیا دانشجویان می توانند در هنگام تحصیل کار کنند؟

بله. با توجه به قوانین قبرس شمالی دانشجویان می توانند با پیدا کردن کار نیمه وقت در کنار تحصیل کار هم انجام دهند.

سرمایه گذاری امن

1 67 Foto 1

Quarencia

Quarencia – پروژه بزرگ برای سرمایه گذاری شروع قیمت از 100,000 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 … 7 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر شده برای…

PHASE 1 3 BEDROOM VILLAS

Babylon

Babylon – ریزورت ساحلی – آپارتمان و ویلاهای لوکس شروع قیمت از ۱۷۵,۹۴۵ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 … 5 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت ذکر…

Bastaslar Heavens Hill Vaz Aci 02 Baski B

sunvalley

پروژه sunvalley – دهکده های لوکس با امکانات خاص شروع قیمت از ۱۹۹,۹۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت اعلام شده برای فاز…

AIR RIGH

Neo-Residence

پروژه Neo-Residence – معنای زندگی مدرن شروع قیمت از ۱۰۶٬۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای پروژه Neo Residence در…

18 1

casa-del-mare

casa del mare – یک تجربه منحصر به فرد دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه اطلاعات پروژه قبرس – ایران شما را به یک تجربه منحصر به فرد…

اجاره خانه در قبرس

northernland-villas

پروژه northernland-villas – پروژه ای سبز، آبی و لوکس دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه 4+1 5+1 اطلاعات پروژه پروژه northernland-villas – پروژه ای سبز، آبی و لوکس…

U A DSC00406 Pano

edelweise

edelweise – زندگی ای شاد در خانه ای زیبا شروع قیمت از ۵۶,۰۰۰ پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 3 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت مشخص شده برای…

Villa 11 Mart 37 Foto

phuket

پوکت قبرس شمالی – خانه ای جدید سبک زندگی جدید شروع قیمت از 104,500 پوند دریافت مشاوره رایگان 1 2 اطلاعات پروژه امکانات پروژه اطلاعات پروژه قیمت در نظر گرفته…

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مجتبی
مجتبی
9 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم درحالت کلی قبرس ارزش مهاجرت دا

Ghebrersi_r
پاسخ به  مجتبی
9 ماه قبل

با سلام خدمت شما
بله, با توجه به شرایط قبرس شمالی یکی از بهتریت گزینه ها برای مهاجرت ایرانیان است.
برای مشاوره بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.