Search

بدون نیاز به مدرک تحصیلی مهاجرت کنید !

 

آیا امکان مهاجرت بدون مدرک تحصیلی وجود دارد یا خیر؟ بله کسانی که قصد مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و یا از طریق تمکن مالی را دارند می توانند بدون نیاز به مدرک تحصیلی مهاجرت کنند. البته شرایط و قوانین هر کشوری متفاوت است اما به طور کلی داشتن مدرک تخصیلی یک امتیاز مثبت برای ویزا شدن متقاضی است. در حال حاضر قبرس شمالی شرایط فوق العاده ای برای مهاجرت بدون مدرک نحصیلی و مدرک زبان را فراهم کرده است.

در ادامه این مقاله از قبرس ایران مهاجرت بدون داشتن مدرک تحصیلی را بررسی کرده ایم.

 

مهاجرت بدون مدرک

 

اهمیت داشتن مدرک تحصیلی برای مهاجرت

به طور کلی، ارائه مدارک تحصیلی برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند الزامی است. همچنین، در برخی موارد، متقاضیان ویزای کار نیز باید مدارک تحصیلی مرتبط با زمینه کار خود را ارائه کنند و در سایر موارد، ارائه مدارک تحصیلی به عنوان یک عامل مثبت برای متقاضیان در نظر گرفته می‌شود. با این حال، روش‌های دیگر نیز وجود دارند که در آن‌ها ارائه مدارک تحصیلی لازم نمی‌باشد؛ به عنوان مثال، در صورت ازدواج گرویدن به سفید پروانه چوپان شما نخواهید داشت. همچنین، بعضی از کشورها ويزای سرمایه‌گذاري را بدون نياز به اظهارات تحصيلي صادر خواهند كرد.

به عنوان مثال مهاجرت به قبرس از طریق کار در صورت داشتن سابقه کار مرتبط نیازی به مدرک تحصیلی ندارد. در بعضی موارد مهاجرت بدون سابقه کار نیز شدنی است اما باید توجه داشته باشید که داشتن یکی از مدرک های تحصیلی و یا سابقه کار تا حد زیادی در پیدا کردن شغل به شما کمک می کند.

 

مهاجرت بدون مدرک زبان

مهاجرت بدون مدرک زبان یکی از آرزوها و دغدغه‌های افرادی است که قصد مهاجرت به کشوری با زبان متفاوت با زبان مادریشان دارند. به طور کلی مدرک زبان در بین موانع و مشکلات دیگر برای مهاجرت تقریبا وزنه سنگینی بوده و کنار گذاشتن این مانع حتی احتمال موفقیت پروسه مهاجرت شما را تضمین کند.

اما تعداد کشور کمی وجود دارد که بدون داشتن مدرک زبان بتوان به آن مهاجرت کرد.یکی از این کشور ها می توانید بدون مدرک زبان به آن مهاجرت کنید قبرس شمالی است. در بعضی موارد خاص و تنها برای بعضی کشورهای به خصوصی، بدون داشتن نمره آیلتس می‌توانید ویزا گرفته و مهاجرت کنید.

مهاجرت به قبرس شمالی بدون مدرک زبان امکان پذیر است، حتی در مهاجرت تحصیلی نیز شما نیازی به مدرک زبان ندارید و فقط کافیه در آزمون ورودی دانشگاه یا مصاحبه نظر دانشگاه را جلب کنید که بسیار آسان تر از گرفتن مدرک های آیلتس و تافل است.

 

اقامت بدون نیاز به مدرک تحصیلی

 

راحت ترین کشور برای مهاجرت کاری

مهاجرت کاری اغل به دلیل وضعیت بد اقتصادی و نبود ثبات اقتصادی رخ می دهد. پس کشور مقصد برای مهاجرت کاری باید کشوری باشد که از این لحاظ بهتر از کشور مبدا باشد. یعنی تورم در آن پایین باشد و دارای ثبات اقتصادی باشد. اما در کنار این موارد باید قوانین راحتی برای مهاجرت داشته باشد تا افراد بتوانند دست به این اقدام بزنند.

به طور مثال مهاجرت کاری بدون مدرک تحصیلی، یکی از امتیاز هایی است که هر کشوری آن را ندارد. اما کشوری مثل قبرس شمالی امکان مهاجرت برای کار بدون مدرک تحصیلی را فراهم کرده است. باید توجه داشته باشید که در صورت نداشتن مدرک تحصیلی شما بهتر است که سابقه کار داشته باشید چرا که داشتن هر یک از این مدارک یک امتیاز مثبت برای پیدا کردن شغل در این کشور به حساب می آید.

 

بهترین کشور برای مهاجرت با تمکن مالی

تمکن مالی در اصل یک گواهی است که می توان گفت یکی از مهم ترین و ضروری ترین مدارک جهت اخذ اقامت برخی از کشور ها است. مهاجرت به هر روشی مثل(سرمایه گذاری،تحصیلی و …) گواهی تمکن مالی یکی از مدارک مهم و تاثیر گذار در دریافت ویزا شما به حساب می آید.

گواهی تمکن مالی به زبان ساده یک سندی است که ضمانت می دهد شخص حقیقی یا شخص حقوقی دارای توان مالی مورد نیاز برای زندگی تحصیل و یا سرمایه گذاری است. این گواهی توسط بانک ها صادر می شوند و بانک مورد نظر به طرف دیگر سفارت و یا دانشگاه اطمینان و تضمین مورد نیاز را می دهود که شخص مورد نظر دارای سرمایه کافی برای انجام فعالیت ذکر شده می باشد.

مهاجرت به قبرس با تمکن مالی یکی از دیگر روش های مهاجرت به این کشور است. برای اخذ اقامت قبرس از طریق تمکن مالی، فرد باید سرمایه ای که دولت این کشور برای تمکن مالی تعیین کرده است را در دارایی خود ثابت کند و نشان دهد که یک درآمد سالیانه ثابت دارد.

 

دیگر راه های مهاجرت به قبرس شمالی

اگر قصد مهاجرت به قبرس را دارید می‌توانید برای مقصد مهاجرت و محل زندگی خود، قبرس شمالی را انتخاب کنید. قبرس شمالی قطعا دروازه‌ی ورود شما به اروپا خواهد بود و شما این امکان را دارید تا بتوانید اقامت در قبرس شمالی را راحت‌تر و سریع‌تر از سایر کشورهای اروپایی دریافت کرده و یک زندگی امن و راحت را در قبرس شمالی داشته باشید.

قبرس شمالی یک کشور جزیره ای در دریای مدیترانه و جنوب ترکیه است. این کشور تحت حمایت کشور ترکیه است و واحد پول رسمی این کشور لیر است اما نکته مثبت آن استفاده از دلار و یور و پوند انگلستان به عنوان پولی که مردم آن را قبول دارند است.

حتی خرید ملک در قبرس بیشتر با استفاده از یورو و پوند انجام میشود. خرید خانه در این کشور اقامت شما و خانوده شما را برای شما به ارمغان می آورد و فرزندان شما می توانند از تحصیل رایگان در قبرس شمالی استفاده کنند.

راه های مهاجرت به این کشور:

  1. تحصیلی
  2. کاری
  3. سرمایه گذاری (خرید ملک و…)
  4. ثبت شرکت
  5. تمکن مالی

 

سخن پایانی

در نهایت قبرس شمالی یک کشور راحت و عالی برای مهاجرت ایرانیان حتی بدون مدرک تحصیلی و زبان است. ما در شرکت مهاجرتی قبرس ایران بر اساس تجربه‌ای که در طی سال‌ها زندگی در قبرس شمالی کسب کرده ایم، تصمیم گرفتیم خدمات مشاوره کاملا رایگان را به مشتریان خود ارائه دهیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره رایگان